PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Organization v Spojené státy americké - California - Zde naleznete doktorské studium Organization v Spojené státy americké - California

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Organizace je nařízeno uspořádání určitého systému. To je často aplikován v kontextu managementu a podnikání, kde je pečlivé plánování, nezbytné pro úspěch. Studenti v organizační programu se často naučí řadu dovedností souvisejících s řízením a vedením.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Doktorské studium Organization v Spojené státy americké - California - Veškeré informace o doktorském studiu Organization v Spojené státy americké - California Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - California zde!

1 Výsledky v Organization, California Filter

Ed.D. v organizaci a vedení

University of San Francisco - School of Education
Kampus Denní studium Kombinované 5 let Srpen 2019 Spojené státy americké San Francisco + 1 více

Doktorát vzdělání (Ed.D.) v organizaci a vedení je jedinečný program pro práci profesionálů, kteří se považují za vzdělávací vůdce transformující své organizace z hlediska výuky.