PHDSTUDIES

Doktorské studium Pedagogická psychologie v Česká republika - Zde naleznete doktorské studium Pedagogická psychologie v Česká republika

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Česká republika, je vnitrozemský stát ve střední Evropě. Země je ohraničená Německem na západě, Rakouskem na jihu Slovenska, na východě as Polskem na severu. Jeho hlavním a zároveň největším městem s 1,3 milionu obyvatel, je Praha.

Doktorské studium Pedagogická psychologie v Česká republika - Veškeré informace o doktorském studiu Pedagogická psychologie v Česká republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika zde!

1 Výsledky v Pedagogická psychologie, Česká republika Filter

PhD ve vzdělávací psychologii

Charles University Faculty of Education
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Ph.D. studie ve vzdělávací psychologii jsou školení student ve vědeckém výzkumu práce ve vzdělávací psychologii, tj. v psychologii aplikované na vzdělávací témata. Studie neko ...

Čtěte více