PHDSTUDIES

Doktorské studium Pedagogická psychologie - Zde naleznete doktorské studium Pedagogická psychologie

Nejvyšší stupeň, který můžete získat v akademické sféře, je PhD, nazývaný také doktor filozofie. Práce na doktorském studiu vyžaduje mnoho let intenzivního studia a výzkumu, ale ukazuje zaměstnavatelům, že jste motivovaní a velmi dobře informovaní.

Co je doktorát ve vzdělávací psychologii? Tento studijní obor se zabývá tím, co studentům uspěje ve studiu a způsoby, které mohou pedagogové tento cíl usnadnit. V doktorském programu je hlavním cílem vytvořit v sobě know-how pro nezávislý výzkum jako certifikovaný odborník. Na každé škole se tento program skládá převážně z výzkumu, na začátku tohoto procesu je jen několik kurzů. Dokončení je závislé na prezentaci a obhajobě diplomové práce.

Některé dovednosti, které se můžete naučit během doktorského studia v oblasti pedagogické psychologie, zahrnují interpretaci výrazů obličeje, sociální citlivost a porozumění čtení. Znalost výrazů obličeje a povědomí o citlivých otázkách v sociálním prostředí může usnadnit vytváření vztahů. Čtení s porozuměním je užitečné pro pochopení smluv při nákupu domů nebo jiných položek.

Náklady na doktorskou práci závisí na škole, kterou navštěvujete, na jak dlouho se účastníte a zda se můžete dostat mimo financování, jako je stipendium nebo stipendium. Některé náklady, které lze sledovat, zahrnují výuku, registraci a knihy.

S PhD ve vzdělávací psychologii můžete buď pokračovat ve svém výzkumu nebo hledat zaměstnání jako školní psycholog. Můžete zvážit spolupráci se soukromými školami, veřejnými školami, vysokoškolskými ústavy nebo školními obvody. Některé z psychologie, které se chcete učit v tomto studijním programu, lze uplatnit i v oblastech mimo vzdělávání, takže mohou být také možnosti, jako je policejní psycholog a generální nebo klinický psycholog.

Když se podíváte na školy nabízející tento stupeň, přemýšlejte o tom, kde chcete studovat a jak dlouho. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

2 Výsledky v Pedagogická psychologie Filter

Oficiální doktorský program psychologického vývoje, vzdělávání a zdraví

Universidade da Coruña
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;5 roky
španělština
Kampus

PhD program psychologické, zdravotní vzdělávání a rozvoj umožňuje odborníkům lépe pochopit tyto oblasti výzkumu a nejnovější vývoj. Tyto studie pomáhají zlepšit klinické, vzdě ...

Čtěte více

PhD ve vzdělávací psychologii

Charles University Faculty of Education
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Ph.D. studie ve vzdělávací psychologii jsou školení student ve vědeckém výzkumu práce ve vzdělávací psychologii, tj. v psychologii aplikované na vzdělávací témata. Studie neko ...

Čtěte více