$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Pedagogika předškolního věku - Zde naleznete doktorské studium Pedagogika předškolního věku

Doktorát je titul, který studenti absolvují po ukončení bakalářského a magisterského studia. K dosažení doktorského studia musí studenti provést originální výzkum a předložit je v dizertační práci. Některé instituce mohou také požadovat, aby studenti dokončili kurzy před zahájením svých dizertací. Co je doktorát v pedagogice v raném dětství? Doktorský studijn… Čtěte více

Doktorát je titul, který studenti absolvují po ukončení bakalářského a magisterského studia. K dosažení doktorského studia musí studenti provést originální výzkum a předložit je v dizertační práci. Některé instituce mohou také požadovat, aby studenti dokončili kurzy před zahájením svých dizertací.

Co je doktorát v pedagogice v raném dětství? Doktorský studijní program umožňuje studentům, aby se zajímali o výuku v dětství mimo třídu. Potenciální oblasti výzkumu zahrnují roli primárního vzdělávání v vývojové psychologii, dětské literatuře a způsobu, jakým ovlivňuje schopnost předškolního vzdělávání, nebo způsoby, jak integrovat tělesnou výchovu do tříd, které stále více závisí na technologii. Kurz by mohl pomáhat doktorským studentům s jejich dovednostmi v oblasti výzkumu a psaní a seznámit je s hlavními tématy základního vzdělávání.

Studenti, kteří získali doktorské studium v ​​této oblasti, mohou zjistit, že jejich znalosti o složitých otázkách v primárním vzdělávání je činí vhodnějšími pro pozice v oblasti správy škol. Výzkumné a psací dovednosti, které vznikly při psaní disertační práce, mohou být přeneseny do jiných kariér a oblastí života. Pedagogický aspekt doktorského programu dává studentům přehled o trendech ve třídách.

Doktorské studijní programy mohou trvat několik let a ceny se liší v závislosti na zvolené instituci. Komunikace s univerzitou přímo nabízí představu o tom, kolik bude program stát.

S tímto studijním programem mohou být studenti schopni vykonávat profesní dráhu jako školní poradci pro školní obvody nebo tvůrce politik, správce na vrcholu školní hierarchie nebo jako výzkumní pracovníci v pedagogice raného dětství. Mnoho studentů, kteří si vydělávají doktorské studium, se rozhodnou stát se profesory. Mohou mít možnost přímo dohlížet na programy včasné výuky a uplatnit svůj dizertační výzkum na učební osnovy v reálném světě. Mohou být schopni vycvičit učitele nebo pracovat s neziskovými organizacemi, které se zabývají vzděláváním mladistvých, kteří jsou znevýhodněni.

Doktorské programy v raném dětském věku mohou být k dispozici u vás, v nové a vzrušující lokalitě nebo online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
University College of Southeast Norway
Drammen, Norsko +7 Více

USN nabízí doktorát z Výzkumného školení v oblasti pedagogických zdrojů a procesů učení ve školce a ve škole. Program byl akreditován na podzim roku 2012.

USN nabízí doktorát z Výzkumného školení v oblasti pedagogických zdrojů a procesů učení ve školce a ve škole. Program byl akreditován na podzim roku 2012. -
PhD
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Kampus