PHDSTUDIES

Kombinované studium doktorské studium Pedagogika v Spojené království - Keele - Zde naleznete Kombinované studium doktorské studium Pedagogika v Spojené království - Keele

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

V nejširším slova smyslu, vzdělání může být definován jako formativní zkušenost, která má nějaký vliv na jedince. To následně může ovlivnit způsob jednotlivce, nebo student, myslí, cítí, nebo jedná. Pedagogika je důležitým pojmem v oblasti vzdělávání, které se vztahuje k metodice výuky.

 

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Kombinované studium doktorské studium Pedagogika v Spojené království - Keele - Veškeré informace o Kombinované studium doktorském studiu Pedagogika v Spojené království - Keele Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Keele zde!

1 Výsledky v Pedagogika, Keele Filter

MPhil / PhD vzdělávání

Keele University
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Výzkum vzdělávací politiky vychází z rozmanitosti intelektuálních tradic, včetně kritické sociální politiky, poststrukturálních teorií správy, feminismu, teorií identity a kul ...

Čtěte více