PHDSTUDIES

Doktorské studium v Peru - Zde naleznete doktorské studium a PhD v Peru

Peru bylo čerpání turisty z celého světa, a stále více studentů si vybírá Peru pro postgraduální vzdělávání. Je zde pro každého něco v Peru, včetně antické ruiny, sněhu vrcholu hory, písečné duny, sopky, muzea, nádherné pobřeží, dynamická města, výborné jídlo a kulturu nesčetné množství vlivů. PhD v Peru může ukázat, že je skutečně příjemné a poučné zážitky.

PhD programy v Peru jsou určeny pro studenty se zájmem o pokračování kariéry v akademické obce, výzkumných nebo průmyslu. PhD programy v Peru požadovat, aby studenti mají potřebné vzdělání, zkušenosti a předpoklady specifické pro každý program, stejně jako dovednosti a schopnosti myslet kriticky a nezávisle. Studenti sledují PhD v Peru bude pod dohledem odborníka fakulty, provádět výzkum na odborné téma v oblasti a úspěšně dokončit a obhájit disertační práci.

Další informace o PhD v Peru hledáním prostřednictvím programů a dále můžete najít další krok ve své akademické a profesní kariéru!

 

nalezené výsledky Filter

Doktorát v administrativě

Universidad de San Martín de Porres
PhD
DBA
<
Denní studium
španělština
Kampus

Neustálá změna modelů a paradigmat znalostí řídících věd a různých odvětví ekonomiky vede odborného učitele, konzultanta a výzkumného pracovníka k reflexi a neustálému přehodn ...

Čtěte více