Doktorské studium Poradenství v Oceánie - Doktorské studium Poradenství v Oceánie hledejte zde!

Doktorské studium Poradenství v Oceánie - Zde naleznete doktorské studium Poradenství v Oceánie

Poradenství

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Tato úroveň akademického výkonu umožňuje pochopit lidské bytosti osobnosti potřeb při současně umožní vám nabídnout perfektní, procesní a odborné poradenství k nim. To jim umožní překonat citové problémy, které by mohly být prochází v nejkratším možném čase.

Oceánie také známý jako Oceanica je oblast zaměřena na ostrovech tropického Tichého oceánu. [4] Názory na to, co představuje Oceánie v rozmezí od tří podoblastí Melanésie, Mikronésie a Polynésie [5], aby šířeji celé ostrovní oblasti mezi Asií a Severní a Jižní Americe, Austrálii a včetně Malajského souostroví.

Doktorské studium Poradenství v Oceánie - Veškeré informace o doktorském studiu Poradenství v Oceánie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Oceánie zde!

Čtěte více

Doktorát V Oboru Sociálních Věd

RMIT University
Campus forma Denní studium 4 let July 2017 Austrálie Melbourne

Rozvíjet a rozšiřovat své znalosti, rozšířit své sítě, zlepšit své kariérní vyhlídky a vytvořit sociálně užitečnou výzkum. Výzkumné tituly jsou ... [+]

PhD v sociálních věd

Rozvíjet a rozšiřovat své znalosti, rozšířit své sítě, zlepšit své kariérní vyhlídky a vytvořit sociálně užitečnou výzkum. Výzkumné tituly jsou příležitostí pro nezávislé studie o práci na základě původního výzkumu, který přispívá k poznání v této oblasti. Téma je vyvinut a výzkum provedený na základě konzultace s 2 dohledu. Příslušných oblastech výzkumu patří:

globálních studií - včetně mezinárodního vývoje, mezinárodních vztahů, globalizace a kulturních studií Aplikovaná sociální vědy - včetně sociálního a politické teorie, sociální politika, teorie a praxe, hodnotící sociální a kulturní historie, sociální práce a práce s mládeží teorie a praxe, kriminologie, a komunitního rozvoje životní prostředí a plánování - včetně měst a environmentální politiku a plánování, a bydlení. ... [-]