PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium v Portugalsko - Zde naleznete doktorské studium a PhD v Portugalsko

Portugalsko je atraktivní pro studenty nejen na kvalitu akademických institucí, ale i pro mírné klima, bohaté historie, přátelskou atmosféru, zajímavé kultury a nižší životní náklady v porovnání s ostatními zeměmi v Evropské unii.

Ti, kteří chtějí pokračovat v PhD Portugalsku musí být držiteli bakalářského studia a magisterského stupně. PhD Portugalsko kandidáti budou mít přísné výuky, která bude obsahovat v kurzu, zkoušky a rozsáhlého výzkumu na téma kandidátů studia. Výzkum se obvykle provádí s vedením a pod dohledem člena fakulty, který také má zvláštní zájem na dané téma. Výzkum PhD Portugalsko kandidátů by měl být originální a povede k disertační práci, nebo které významně přispívá k disciplíně a jsou vhodné ke zveřejnění,.Některé oblasti studia na titul PhD Portugalsko patří vědy, rozvojových studií, ekonomie, informatiky, techniky a medicíny.

Pro více informací o PhD programech Portugalsko, projděte níže uvedené možnosti a najít program pro vás!

nalezené výsledky Filter

PhD v tropickém znalostí a řízení

Nova School of Business and Economics
Kampus Denní studium 4 roky Říjen 2019 Portugalsko Lisbon

Cílem TropiKMan programu je poskytnout doktorandy v agrobiotechonology, zdravotní vědy a podnikání v zemědělství a správy pro rozvoj podnikavý postoj, ale také poskytuje příležitost pro vynálezce, inovátory a podniky předvést své tvůrčí a inovativní nápady, projekty a procesy potenciál investoři, mentoři, vládní představitelé a veřejnosti.

Phd v řízení

Nova School of Business and Economics
Kampus Denní studium 2 semestry Říjen 2019 Portugalsko Lisbon

Cílem našeho doktorského programu je nejen poskytnout vám solidní teoretické a metodologické východisko rozvíjet svůj vlastní výzkum, ale také poskytnout příležitost k účasti v dalších činnostech a rozvíjet své vlastní profesionální sítě.

Phd v ekonomii

Nova School of Business and Economics
Kampus Denní studium 4 roky Říjen 2019 Portugalsko Lisbon

Náš program má za cíl přilákat ty nejlepší studenty v oblasti ekonomie a financí. Naším cílem je vyškolit své studenty doktorských studijních programů, aby se stal vysoce kvalifikovaní nezávislí vědci. Naše PhD absolventi jsou obeznámeni s state-of-the-art obou teoretických a empirických nástrojů v oblasti ekonomie a financí.

Doktorský program informatiky mapě-i

University of Minho - School of Engineering
Kampus Denní studium 3 - 4 roky Říjen 2019 Portugalsko Guimaraes

MAP Doktorský studijní program Výpočetní technika sestává z první kurikulární rok, který začíná na podzim a rozdělen do dvou semestrů. První semestr má čtyři vybrané v oblasti základů práce na počítači kurzy, programovací paradigmata a informačních technologií a seminář o výzkumných metod, které zahrnuje pracovní návštěvy MAP související výzkumná střediska a laboratoře. Ve druhém semestru studenti jsou nabízeny řadu volitelných předmětů vyučovaných profesory z mapy univerzit a předními vědci ze zahraničí. Tyto postgraduální studenti se očekává, aby přijaly některé úvěry v záležitostech, které nejsou přímo spojené s jejich oboru.

Doktorský program pro správu a nakládání s odpady

University of Minho - School of Engineering
Kampus Denní studium Říjen 2019 Portugalsko Guimaraes

Účelem PDGTR je poskytovat odborné vzdělávání s cílem rozvíjet u studentů schopnost přispět k rozvoji procesů a technologií zpracování a využití odpadu prostřednictvím kreativní a nezávislý výzkum.

Doktorský program pokročilých materiálů a zpracování

University of Minho - School of Engineering
Kampus Denní studium Říjen 2019 Portugalsko Guimaraes

AdvamTech je PhD podporovaný Fundação parašutista Ciencia e Tecnologia (portugalský Foundation for Science and Technology) a integruje všechny univerzity kde se provádí vědecký výzkum v oblasti materiálových věd a inženýrství, a to Universidade Nova de Lisboa, Universidade de Lisboa , Universidade de Coimbra, Universidade da Beira Interior, Universidade de Aveiro, Universidade do Porto a Universidade do Minho.

Doktorský studijní program v materiálovém inženýrství

University of Minho - School of Engineering
Kampus Denní studium Říjen 2019 Portugalsko Guimaraes

Cílem doktorského programu v materiálového inženýrství je vyškolit odborníky a výzkumníky v oblasti materiálového inženýrství, které jsou vysoce kvalifikovaní a schopní vykonávat autonomní výzkum, vývoj a inovace práci v akademickém nebo průmyslovém prostředí.

Doktorské studium ve vědě a inženýrství polymerů a kompozitů

University of Minho - School of Engineering
Kampus Denní studium Říjen 2019 Portugalsko Guimaraes

Cílem kurzu je poskytnout relevantní vzdělávací a vědecké poznatky.

PhD v architektuře

Universidade Lusófona do Porto
Kampus Denní studium 6 semestry Říjen 2019 Portugalsko Porto

PhD v architektuře, University of Porto Lusophone má jako hlavní cíl odbornou přípravu výzkumných pracovníků a pedagogů v oblasti architektury. Tento návrh usiluje o splnění požadavku na inovativní a kreativní vzdělávání v zemi a v prostoru Lusophone v oblasti jejich odbornosti, architekturu.

PhD v oblasti ekologie a životního prostředí, zdraví

University Fernando Pessoa
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Portugalsko Porto

Doktorský Program se týká národních i mezinárodních výzkumných projektů v průběhu učení štábu, které vyústily ve značném počtu vědeckých článků.

Doktorské studium v ​​oboru podnikání a managementu

University of Porto School of Economics and Management.
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Kontaktuj školu Portugalsko Porto + 1 více

School of Economics and Management, University of Porto, je vedoucí škola v oboru ekonomie a managementu v Portugalsku s dlouholetou zkušeností ve výuce a výzkumu v těchto oborech. Při zapsání do doktorského studijního programu mohou studenti využívat odborné znalosti a zkušenosti této nejvýznamnější výzkumné komunity.

PhD v oboru ekonomie

University of Porto School of Economics and Management.
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Kontaktuj školu Portugalsko Porto + 1 více

Ph.D. Program v ekonomii je čtyřletý program na plný úvazek. První tři semestry jsou věnovány kursu; Zbývající semestry jsou věnovány přípravě Ph.D. disertační práce.

Doktorské studium v ​​oblasti informačních systémů a technologií

University of Minho - School of Engineering
Kampus Denní studium 8 semestry Říjen 2019 Portugalsko Guimaraes

Doktorského programu v informačních systémů a technologií Doktorský studijní program (PDTSI - http://pdtsi.dsi.uminho.pt) se zaměřuje na vzdělávání vědců, že v autonomním způsobem, vykonávají činnost v oblasti výzkumu a vývoje v oblasti informačních systémů a technologií (TSI) , Toto školení je certifikován s udělením titulu doktor.

Doktorský program, v módním designu

University of Minho - School of Engineering
Kampus Denní studium 6 semestry Říjen 2019 Portugalsko Guimaraes

doktorský program, v módním designu

Doktorský program udržitelného zastavěném prostředí

University of Minho - School of Engineering
Kampus Denní studium 6 semestry Říjen 2019 Portugalsko Guimaraes

Hlavním cílem doktorského studijního programu v Sustainable Built Environment je vytvořit integrovaný přístup k tomuto tématu, zahrnující fáze: designu, stavebních materiálů a technologií, vyhodnocování životnost a trvanlivost, rehabilitace, pohodlí a využívání energie, stavební ekonomiky a budování management, udržitelný rozvoj měst a regeneration.Doctoral Program v Sustainable Built Environment