Filter
PhD
Mexiko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Profesní vzdělávání v Mexiko - Zde naleznete doktorské studium Profesní vzdělávání v Mexiko

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Pojem „odborné studie“ se používá k označení akademických programů, které jsou navrženy tak, aby co nejvíce přípravu pokud možno na pracovišti. Studenti se mohou dozvědět o určitém odvětví nebo všeobecné odborné pojmy, stejně jako významných profesních dovedností.

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Doktorské studium Profesní vzdělávání v Mexiko - Veškeré informace o doktorském studiu Profesní vzdělávání v Mexiko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mexiko zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Profesní vzdělávání, Mexiko

Universidad de Sonora

Obecný cíl: Vyškolit vysoce kvalifikované pracovníky v oblastech chemie, biologie a zdravotních věd s interdisciplinárním vizem, které přispívá k řešení zdravotních probl ... [+]

Doktorske studium Profesní vzdělávání v Mexiko.

Název programu: Doktorát z biologické a zdravotní chemie Klíč DGP: 562601 Normální doba pro absolvování: 8 semestrů Kredity: 206 Udělen titul Lékařská fakulta (Biologická a zdravotní chemie) \ t Areál, kde se nabízí: Hermosillo

Popis programuObecný cíl

Školit vysoce kvalifikované pracovníky v oblastech chemie, biologie a zdravotních věd s interdisciplinárním zrakem, který přispívá k řešení zdravotních problémů.

Specifické cíleVychovávat lidské zdroje vysoké vědecké kvality v oblastech biologické chemie a zdravotnictví tak, aby prostřednictvím autonomního a tvůrčího výkonu výzkumné práce, s pevnými teoretickými a metodickými dovednostmi, pomohlo při řešení problémů souvisejících se zdravím v různých oblastech. oblasti.Trénovat lidské zdroje vysoké akademické kvality v oblastech biologické a zdravotní chemie, které se účastní výuky na vyšší úrovni.Připravit lidské zdroje s dovednostmi, které mají být začleněny do různých oblastí trhu práce, kde se přijímají rozhodnutí týkající se integračních procesů, které spojují různé oblasti související s biologickými a zdravotními vědami.Jaké budou vaše kompetence, když dokončíte program?profil absolventa... [-]
Mexiko Hermosillo
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině