$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Provozní řízení - Zde naleznete doktorské studium Provozní řízení

Většina studijních oborů vyvrcholí doktorským studiem. Tato úroveň dosaženého vzdělání je nejvyšší možná a má nejvyšší počet kariérních cest otevřených absolventům. Před zapsáním do doktorského studia je nutné absolvovat určité studijní programy. Co je doktorát v operačním managementu? Provozní řízení je studijní obor, který se zaměřuje na všechny… Čtěte více

Většina studijních oborů vyvrcholí doktorským studiem. Tato úroveň dosaženého vzdělání je nejvyšší možná a má nejvyšší počet kariérních cest otevřených absolventům. Před zapsáním do doktorského studia je nutné absolvovat určité studijní programy.

Co je doktorát v operačním managementu? Provozní řízení je studijní obor, který se zaměřuje na všechny aspekty potřebné k udržení chodu podniku. To zahrnuje prodej a marketing, řízení zaměstnanců, udržování nemovitostí a další. Studenti tohoto druhu programu obvykle absolvují kurzy, které je připravují k založení vlastního podniku jako podnikatele nebo k práci jako primární manažeři ve stávajících firmách.

Existuje mnoho dovedností, které lidé rozvíjejí při studiu provozního řízení. Studenti mají tendenci rozvíjet vedoucí schopnosti, porozumění podnikání a schopnosti profesionálního hodnocení. Tyto dovednosti mohou být nesmírně přínosné a často pomáhají absolventům získat vyšší platy.

Náklady na zápis do doktorského programu v provozním řízení se značně liší. To je důvod, proč je výzkum v předstihu tak důležitý. Mnoho faktorů ovlivňuje poplatky a školné, včetně školy a programu, který si vyberete, stejně jako země, ve které studujete.

Primární kariérovou volbou pro ty, kteří absolvují PhD v operačním řízení, je provozní manažer. Osoba v této pozici zpracovává téměř všechny aspekty podnikání, od prodeje zaměstnancům. Mohou být k dispozici i další druhy manažerských pozic, včetně manažera lidských zdrojů nebo marketingového manažera. Konečně, absolventi mohou být konzultanty nebo plánovací odborníci, podnikatelé, kteří začínají podnikat, nebo po určitou dobu ředitelé.

Pokud jste připraveni začít studovat provozní řízení na úrovni PhD, najděte program, který vyhovuje vašim potřebám. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
The Hong Kong University of Science and Technology
Hongkong

Ph.D. program Operations Management zdůrazňuje metodologii založenou na modelu a výzkum motivovaný praxí. Studenti jsou vyškoleni k využití kvantitativních nástrojů a analytic ... +

Ph.D. program Operations Management zdůrazňuje metodologii založenou na modelu a výzkum motivovaný praxí. Studenti jsou vyškoleni k využití kvantitativních nástrojů a analytických rámců z operačního výzkumu, ekonomie a dalších oborů ke studiu manažerských problémů v obchodních procesech, jako jsou dodavatelské řetězce, výrobní a servisní systémy. -
PhD
Denní studium
Kombinované studium
3 - 6 roky
Angličtina
Kampus