PHDSTUDIES

Doktorské studium Regionální plánování v Česká republika - Zde naleznete doktorské studium Regionální plánování v Česká republika

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Pokud má student zájem o životní prostředí a jak se využívá půda, může zvážit studium regionálního plánování. Disciplína zkoumá, jak efektivně využít pozemky v oblasti, která je větší než město nebo město.

Česká republika se nachází v srdci Evropy je soused Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko. České vysoké školy nabízejí dlouhodobou pověst a zajímavé specializací.

Doktorské studium Regionální plánování v Česká republika - Veškeré informace o doktorském studiu Regionální plánování v Česká republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika zde!

1 Výsledky v Regionální plánování, Česká republika Filter

PhD v oblasti regionální a politické geografie

Charles University Faculty of Science
PhD 01 October 2020 Online & Campus forma Denní studium Angličtina Online & Campus forma Campus forma Online forma

Oblast je zaměřena na místní, regionální, makroregionální, kontinentální a globální problémy krajinné sféry. Cílení je založeno na studiu vývoje přírody - sociogeografické int ...

Čtěte více