PHDSTUDIES

Doktorské studium Regionální plánování - Zde naleznete doktorské studium Regionální plánování

Kurz doktorského studia se zaměřuje na podporu zvládnutí určitého předmětu. Studenti tyto možnosti často po absolvování bakalářského nebo magisterského studijního programu ve vybrané oblasti. Získané rozsáhlé znalosti mohou pomáhat absolventům rozšířit jejich kariérní vyhlídky.

Co je doktorát v regionálním plánování? Během těchto programů mohou studenti rozvinout specializované chápání přístupů k městskému i venkovskému komunitnímu plánování. Studenti často využívají základních výzkumných dovedností, zatímco zkoumají zavedené a vyvíjející se metody pro nalezení nejlepších přístupů v krajinné sféře. Typické kurzy a projekty zahrnují témata v přírodě, sociální interakce, regionální systémy, kontinentální otázky, dopravní systémy, globalizace a geopolitické změny.

Jakmile je stupeň ukončen, studenti mohou objevit řadu výhod. Kritické myšlení vyvinuté v průběhu programu může studentům pomoci získat profesionálnější odpovědnost. Navíc pochopení regionálních systémů a znalostí pro zavádění udržitelných přístupů může usnadnit studentům vstup do kariéry související s regionálním plánováním.

Změny nákladů na program v závislosti na délce studia a jedinečné ceně instituce. Výzkum může být nezbytný k pochopení výuky, poplatků a dalších nákladů. Se správnými znalostmi mohou studenti správně vyčlenit rozpočet.

Dokončení studia může otevřít řadu možností kariéry. Mnoho studentů hledá ve veřejných organizacích pozice ve vysoké poptávce jako plánovači a správci. Navíc mohou studenti získat pozici konzultantů s mezinárodními organizacemi, kteří mají zájem o zkoumání globálních řešení udržitelnosti. V soukromém sektoru mohou potenciální pozice zahrnovat urbanisty v korporacích pro rozvoj krajiny a stavebních firem. Zájemci o další terénní výzkum se mohou rozhodnout, že budou vykonávat posty jako profesoři nebo vládní výzkumní pracovníci.

Instituce s doktorským studiem v oblasti územního plánování mohou být nalezeny v různých městech po celém světě, nebo možnosti online mohou být skvělou alternativou pro studenty, kteří nechtějí cestovat. Chcete-li pracovat na nalezení dokonalého programu, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře olova.

 

3 Výsledky v Regionální plánování Filter

Ph.D. v regionální a politické geografii

Charles University Faculty of Science
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Pole je zaměřeno na místní, regionální, makroregionální, kontinentální a globální problémy krajinné sféry. Zaměření je založeno na studiu vývoje přírody - socioiogeografické i ...

Čtěte více

Doktor filozofie v plánování

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

SCARP má zájem přilákat studenty k doktorátu Ph.D. kteří se zajímají o témata, která se obecně týkají přechodu k udržitelnosti prostřednictvím demokratizace přístupů k plánová ...

Čtěte více

Doktorát v oblasti regionálního rozvoje

Universidad de La Laguna
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
španělština
Angličtina
Kampus

Doktorský program v oblasti regionálního rozvoje, který je navržen, je výsledkem přizpůsobení stávajícího doktorského programu v oblasti regionálního rozvoje, vzdělávání a zam ...

Čtěte více