$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Ruština - Zde naleznete doktorské studium Ruština

PhD představuje víceletý zájem a výzkum. Tento pokročilý stupeň je dosažitelný po dokončení bakalářského nebo magisterského studia. Některé programy mohou být kratší než tři roky, jiné jsou delší. To znamená, co je doktorand v ruštině? Tento pokročilý stupeň vyžaduje určité základní znalosti o ruském jazyce a kultuře, takže společným předpokladem je bak… Čtěte více

PhD představuje víceletý zájem a výzkum. Tento pokročilý stupeň je dosažitelný po dokončení bakalářského nebo magisterského studia. Některé programy mohou být kratší než tři roky, jiné jsou delší.

To znamená, co je doktorand v ruštině? Tento pokročilý stupeň vyžaduje určité základní znalosti o ruském jazyce a kultuře, takže společným předpokladem je bakalářský nebo magisterský titul v ruském předmětu, jako je literatura, jazyk nebo historie. Stejně jako mnoho doktorských doktorandů vyžaduje doktorské doktorské práce i po dokončení disertační práce. To poskytuje přehled o vašem výzkumu a o tom, co budete v budoucnosti přispívat.

Při získávání tohoto doktorátu se můžete naučit komunikaci, organizaci a kulturní citlivost. Být citlivý na odlišné kultury pomáhá při setkání s novými lidmi nebo cestováním, stejně jako komunikace. Organizace je klíčem k dokončení studia a je užitečná při dalších složitých úkolech.

Chcete-li zjistit náklady na získání doktorského titulu, zjistěte, kolik finančních prostředků můžete získat. To může pomoci zmírnit takové náklady, jako jsou knihy, ubytování a poplatky za kurz. Tyto náklady se mezi jednotlivými školami liší, a proto kontaktujte školu přímo, abyste zjistili aktuální školné a poplatky.

Po získání doktorského studia v ruštině se můžete zajímat, na jakou pracovní pozici máte nárok. To závisí na tom, kde jste se rozhodli soustředit studium na cizí jazyk. Doktorát je zřídkakdy jen o plynulosti. Pro ty, kteří se soustředí na historii nebo antropologii, může být kariéra jako pedagog. Nicméně, pro zaměření se na kulturu a lidi v Rusku by snad byl vhodnější přistěhovalý advokát nebo mezinárodní překladatel nebo velvyslanec.

Existuje několik škol po celém světě nabízející tituly v ruštině. Chcete-li svobodu žít kdekoli při dokončení studia, podívejte se na školy s online programy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
University of Southern California
Jižní Los Angeles, Spojené státy americké

Doktorát ze slovanských jazyků a literatur je určen k přípravě studentů na kariéru ve výuce a stipendiu na univerzitní úrovni. Poskytuje důkladné základy v ruských literárních ... +

Doktorát ze slovanských jazyků a literatur je určen k přípravě studentů na kariéru ve výuce a stipendiu na univerzitní úrovni. Poskytuje důkladné základy v ruských literárních a kulturních dějinách i v teoretických perspektivách aktuálních v této oblasti. -
PhD
Angličtina
Zář 2022