PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium v Severní Amerika - Zde naleznete doktorské studium v Severní Amerika.

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

United States of America je velká země v severní Americe, často známý jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě "státy ". To také shromažďuje více než 310 milionů lidí, což je na světě 's třetí největší populace. To zahrnuje hustě obydlených měst s rozlehlé předměstí, a rozlehlých neobydlených a přirozeně krásná oblastí současně.

Doktorské studium v Severní Amerika - Veškeré informace o doktorském studiu v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde.

nalezené výsledky Filter

Ph.D. Inženýrství - fluidní a termální systémy

University of Georgia - College of Engineering
Kampus Denní studium Září 2019 Spojené státy americké Athens

Mnoho klíčových výzev pro společnost zahrnuje systémy, které zahrnují dopravu tekutin nebo tepelné procesy. Výzvy zahrnují oblasti, jako je výroba energie nebo spotřeba energie pro přenos tepla nebo kapalné procesy ve složitých systémech. Tento program poskytuje příležitost prozkoumat několik témat, která jsou základem pro řešení těchto problémů.

PhD v oboru účetnictví a finance

Unicaf University (MW)
Kampus Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené státy americké New York Řecko Athens Rumunsko Bucharest Spojené království London Egypt Cairo Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauricius Port Louis Keňa Nairobi Nigérie Lagos Somálsko Mogadishu Zambie Lusaka Jordánsko Irbid Kypr Cyprus Online + 27 více

Cílem doktorského programu je připravit novou generaci předních výzkumných pracovníků. PhD je program nezávislého, self-řízeného akademického výzkumu, podporovaného týmem supervizorů, který dává originální příspěvek k poznatkům napsaným v publikační dizertační práci.

Samostatný doktorand v oboru Mezinárodní řízení podniku

ISM - International School of Management
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 4 - 7 roky Říjen 2019 Francie Paris Spojené státy americké New York Jihoafrická republika Cape Town Indie New Delhi + 7 více

Naše PhD rozvíjí výzkumné a pedagogické dovednosti, které potřebujete k podpoře nových pohledů a inspiraci pro další generaci vedoucích pracovníků podniků. Program připravuje zkušené a vysoce motivované obchodní profesionály, aby se pustili do kariéry angažovaného vyučování a originálního výzkumu v akademické sféře.

Doktor psychologie v klinické psychologii (PsyD)

Pepperdine University
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Spojené státy americké Los Angeles

Doktorský studijní program v klinické psychologii zaměstnává praktikant-učenec modelu odborného výcviku a připravuje studenty, aby se stali licencovanými klinickými psychology, sloužící komunitě prostřednictvím aplikované klinické praxe.

Lékař řízení

Case Western Reserve University, Weatherhead School of Management
Kampus Denní studium 3 roky Září 2019 Spojené státy americké Cleveland

Obchodní vedení je stále více zapotřebí integrovat více zdrojů poznání, pochopení vnímání různých stran a dát lidské hodnoty do praxe. Vedení jsou vyzváni k vytvoření sociální, intelektuální a ekonomické hodnoty pro své organizace a pro společnost jako celek na základě přísného a spolehlivých důkazů. Uznávajíce těchto výzev, Weatherhead School of Management nabízí ...

Doktor sociálních věd

Royal Roads University
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 4 roky Leden 2020 Kanada Victoria

Program Doktor společenských věd je prvním stupněm svého druhu v Severní Americe. Aplikuje studium komplexních, reálných problémů v interdisciplinárním a transdisciplinárním rámci. Návrh programu přináší intenzitu výzkumu tradičního doktorátu na aplikované, profesionální zaměření.

Ph.D. v logistice

Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Spojené státy americké Statesboro

Cílem Ph.D. v logistice a řízení dodavatelského řetězce je rozvíjet učence, kteří vytvářejí a šíří nové znalosti tím, že provádějí vysoce kvalitní výzkum a vyučují na univerzitní úrovni. Ph.D. program je dodáván prostřednictvím tradičních kurzů a dalších výzkumných iniciativ s fakultou v Parker College of Business.

PhD v oboru informatiky

The George Washington University - School of Engineering & Applied Science
Kampus Denní studium 4 - 6 roky Září 2019 Spojené státy americké Washington

Doktorský program v oboru informatiky, který nabízí Katedra informatiky, je navržen tak, aby poskytoval studentům vynikající výpočetní dovednosti. Prostřednictvím výzkumu a výuky přispívá oddělení na vznik nových myšlenek v oblasti počítačů, které přispívají k pokroku v oblasti medicíny, komunikace, dopravy, bezpečnosti a dalších důležitých oblastí společnosti a světa.

PhD v mezinárodních studiích

University of Denver, Josef Korbel School of International Studies
Kampus Září 2019 Spojené státy americké Denver

Program Josef Korbel škola PhD kombinuje širokou a tvrdý trénink v konvenčních oblastech - mezinárodní politice, komparativní politologie, mezinárodní politické ekonomie a / nebo politická teorie - s dostatkem příležitostí k přizpůsobení, kreativity a průzkumu. Fakulta mentoring zajišťuje každý student sleduje produktivní cestu studii, zda cílem je vysoká škola vyučování nebo kariéru v oblasti výzkumu, vlády nebo neziskového sektoru. Každý rok, Josef Korbel škola obdrží přibližně 100 žádostí a přijímá 4 žadatelů, což je velmi vyhledávaná a Soutěžní program.

Doktorát ve strojírenských vědách (DCI)

Tecnológico de Monterrey - ITESM
Kampus Denní studium 4 - 5 roky Srpen 2019 Mexiko Monterrey Buenavista Mexico City + 2 více

DCI je svou povahou multidisciplinární a zahrnuje čtyři oblasti znalostí (biotechnologie, mechatronika, průmyslové inženýrství a ekologické systémy), které byly vybrány mezi výzkumnými liniemi s větší silou v rámci divize inženýrství a architektury. Tyto oblasti spolupracují navzájem prostřednictvím projektů, středisek a výzkumných křesel.

Ed.D. v organizaci a vedení

University of San Francisco - School of Education
Kampus Denní studium Kombinované 5 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké San Francisco + 1 více

Doktorát vzdělání (Ed.D.) v organizaci a vedení je jedinečný program pro práci profesionálů, kteří se považují za vzdělávací vůdce transformující své organizace z hlediska výuky.

Doktor psychologie v klinické psychologie (psyd)

Michigan School of Professional Psychology
Kampus Denní studium 4 - 5 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Farmington Hills

Doktor psychologie v klinické psychologie (PsyD) je APA akreditované Post-magisterský profesionální titul pro ty, kteří sledují nejvyšší úroveň praxe v klinické psychologie. Využití modelu praktický lékař-učenec, doktorský program poskytuje komplexní základ ve vědeckých základech psychologie na zem klinický výcvik disertační práce výzkum a stipendium.

Ph.D. v oboru Informatika a inženýrství

University of North Texas College of Engineering
Kampus Denní studium 4 roky Srpen 2019 Spojené státy americké Denton

Katedra počítačových věd a inženýrství na University of North Texas nabízí výuku vedoucí k doktorát filozofie v oboru výpočetní techniky a inženýrství. Budete absolvovat 42 kreditních hodin mimo magisterský titul nebo 72 kreditních hodin mimo bakalářské titul. Kromě výuky, musíte najít výzkumné téma, složit ústní zkoušku týkající se tématu a napsat a obhájit disertační práci na komisi.

PhD v strategickém vedení

James Madison University
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Září 2019 Spojené státy americké Harrisonburg + 1 více

Program strategického vedení zdůrazňuje obchodní principy, zodpovědnost a teorii a aplikace lídrů, které jsou všechny oblasti reformy, které národní skupiny označily za důležité pro nové vzdělávací, neziskové a vysokoškolské úřady. Studenti budou poučeni v principu řízení a v širších vizionářských perspektivách nezbytných pro efektivní vedení. Program zdůrazňuje praktické aplikace založené na sofistikovaných výzkumných dovednostech potřebných pro inovativní rozhodování v oblasti současných i budoucích praxí založených na datech.

Ph.D. Biochemie, molekulární biologie a biofyzika

University of Minnesota College of Biological Sciences
Kampus Kombinované 5 - 6 roky Srpen 2019 Spojené státy americké Saint Paul

Absolvent programu Biochemie, Molekulární biologie a Biofyzika nabízí studentům jedinečné příležitosti učit se, objevovat a růst akademicky, profesionálně a osobně.