PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium v Severní Amerika - Zde naleznete doktorské studium v Severní Amerika.

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

United States of America je velká země v severní Americe, často známý jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě "státy ". To také shromažďuje více než 310 milionů lidí, což je na světě 's třetí největší populace. To zahrnuje hustě obydlených měst s rozlehlé předměstí, a rozlehlých neobydlených a přirozeně krásná oblastí současně.

Doktorské studium v Severní Amerika - Veškeré informace o doktorském studiu v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde.

nalezené výsledky Filter

PhD v oboru účetnictví a finance

Unicaf University (MW)
Kampus Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené státy americké New York Řecko Athény Rumunsko Bukurešť Spojené království Londýn Egypt Káhira Ghana Accra Malawi Lilongwe Mauricius Port Louis Keňa Nairobi Nigérie Lagos Somálsko Mogadišo Zambie Lusaka Jordánsko Irbid Kypr Kypr online + 27 více

Cílem doktorského programu je připravit novou generaci předních výzkumných pracovníků. PhD je program nezávislého, self-řízeného akademického výzkumu, podporovaného týmem supervizorů, který dává originální příspěvek k poznatkům napsaným v publikační dizertační práci.

PhD v mezinárodních studiích

University of Denver, Josef Korbel School of International Studies
Kampus Září 2020 Spojené státy americké Denver

Program Josef Korbel škola PhD kombinuje širokou a tvrdý trénink v konvenčních oblastech - mezinárodní politice, komparativní politologie, mezinárodní politické ekonomie a / nebo politická teorie - s dostatkem příležitostí k přizpůsobení, kreativity a průzkumu. Fakulta mentoring zajišťuje každý student sleduje produktivní cestu studii, zda cílem je vysoká škola vyučování nebo kariéru v oblasti výzkumu, vlády nebo neziskového sektoru. Každý rok, Josef Korbel škola obdrží přibližně 100 žádostí a přijímá 4 žadatelů, což je velmi vyhledávaná a Soutěžní program.

PhD v chemii

Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering
Kampus Denní studium 4 - 5 roky Srpen 2020 Spojené státy americké New Orleans

Ph.D. titul vyžaduje, aby student dosáhl kritického porozumění základním vědeckým a inženýrským principům, které jsou základem jejich oboru zájmu. Dále musí student prokázat schopnost samostatně provádět intenzivní výzkumný projekt a dokumentovat své výsledky formou recenzovaných publikací, prezentací a závěrečné práce.

Doktor filozofie v globálním vedení a změně (PhD)

Pepperdine University
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Los Angeles

Program doktor filozofie v globálním vedení a změnách připravuje studenty, aby se stali vizionářskými vůdci, jakož i zástupci změn ve vytváření nových směrů ve strategii a politice.

Ph.D. v logistice

Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Spojené státy americké Statesboro

Cílem Ph.D. v logistice a řízení dodavatelského řetězce je rozvíjet učence, kteří vytvářejí a šíří nové znalosti tím, že provádějí vysoce kvalitní výzkum a vyučují na univerzitní úrovni. Ph.D. program je dodáván prostřednictvím tradičních kurzů a dalších výzkumných iniciativ s fakultou v Parker College of Business.

Doktorka filozofie v médiích a komunikaci

Temple University Klein College of Media and Communication
Kampus Denní studium Kombinované 7 roky Srpen 2020 Spojené státy americké Philadelphie + 1 více

Doktorský program Temple University v médiích a komunikaci spojuje silné mediální jádro s intelektuální prací v humanitních a společenských vědách a pomáhá vám připravit se na kariéru v akademii nebo profesní dráhy v oblasti poradenství, vzdělávání, financí, vlády, průmyslu, práva, politiky nebo výzkumu. .

Lékař řízení

Case Western Reserve University, Weatherhead School of Management
Kampus Denní studium 3 roky Září 2020 Spojené státy americké Cleveland

Obchodní vedení je stále více zapotřebí integrovat více zdrojů poznání, pochopení vnímání různých stran a dát lidské hodnoty do praxe. Vedení jsou vyzváni k vytvoření sociální, intelektuální a ekonomické hodnoty pro své organizace a pro společnost jako celek na základě přísného a spolehlivých důkazů. Uznávajíce těchto výzev, Weatherhead School of Management nabízí ...

Ph.D. v angličtině

The University of Southern Mississippi College of Arts and Sciences
Kampus Denní studium 5 - 6 roky Leden 2020 Spojené státy americké Hattiesburg

Program postgraduálního studia angličtiny na Fakultě humanitních věd nabízí titul Ph.D. titul, s důrazem na literaturu nebo kreativní psaní. Poskytuje angažovanost v kurzech a workshopech a vytváří tak živé a dynamické intelektuální prostředí. Náš program poskytuje jedinečné možnosti pro vědecký a tvůrčí růst, nabízí třídy a veřejná fóra o řemeslech a kritice a hrdě vyzdvihuje výhody literárních vědců a tvůrčích spisovatelů, kteří studují vedle sebe.

Doktor filozofie v inženýrském managementu (Ph.D.)

The George Washington University - School of Engineering & Applied Science
Kampus Denní studium 4 - 6 roky Leden 2020 Spojené státy americké Washington

Doktor filosofie v oblasti strojírenského řízení je určen pro technického manažera, který usiluje o pokročilé metody vzdělávání a výzkumu, aby organizace fungovala efektivně a pracovala před svými konkurenty.

Ph.D. ve strojírenství a energetice

University of North Texas College of Engineering
Kampus Denní studium 4 roky Leden 2020 Spojené státy americké Denton

Doktorský program Mechanické a energetické inženýrství na University of North Texas nabízí průlomovou příležitost naučit se základní a aplikované znalosti slučitelné s strojírenstvím, obnovitelnou energií, energetickým modelováním, výrobou a fosilními palivy.

Ph.D. Inženýrství - mechanika a materiály - důraz

University of Georgia - College of Engineering
Kampus Denní studium Září 2020 Spojené státy americké Athény

Mnoho nových technologií zahrnuje nové materiály s různými vlastnostmi, které by byly považovány za "typické". Tento program poskytuje studentovi přehled o metodách analýzy nových materiálů a systémů a o tom, jak mohou být použity k řešení nových a naléhavých problémů.

Ed.D. v organizaci a vedení

University of San Francisco - School of Education
Kampus Denní studium Kombinované 5 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké San Francisco + 1 více

Doktorát vzdělání (Ed.D.) v organizaci a vedení je jedinečný program pro práci profesionálů, kteří se považují za vzdělávací vůdce transformující své organizace z hlediska výuky.

Doktor obchodní správy (DBA)

Key West University
Online forma Denní studium 3 roky Únor 2020 Spojené státy americké Jacksonville

Studenti, kteří úspěšně absolvovali studijní program KWU DBA, budou schopni pracovat ve vedoucích pozicích v globálním podnikovém prostředí.

Aplikovaná fyzika (PhD)

New Jersey Institute of Technology
Kampus Září 2020 Spojené státy americké Newark

Ph.D. program v oblasti postgraduálního studia Aplikovaná fyzika (AP) poskytuje studentům zvládnutí široké znalostní základny v aplikované fyzice, stejně jako pokročilý výzkum se zaměřuje, že připravují je pro úspěšné výzkum-řízené kariéry v akademické, vládní nebo průmyslové.

PhD ve veřejných věcech

University of Missouri Truman School of Public Affairs
Kampus Denní studium Kombinované 5 - 8 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Columbia + 1 více

Doktorandi spolupracují s fakultou Truman School, která představuje rozsáhlé odborné znalosti včetně správy, práva a veřejného pořádku; dětská politika; vzdělávací politika; a sociální politiku.