close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Sociální udržitelnost - Zde naleznete doktorské studium Sociální udržitelnost

Doktorát je udělen jednotlivcům, kteří prokázali své pokročilé znalosti ve vybrané oblasti studia. K získání titulu musí jednotlivci dokončit práci založenou na původním výzkumu ve specializované oblasti studia. Co je doktorát ve studiích o sociální udržitelnosti? Tento program je určen k přípravě studentů na kariéru v různých oblastech, jako je vzdělávání,… Čtěte více

Doktorát je udělen jednotlivcům, kteří prokázali své pokročilé znalosti ve vybrané oblasti studia. K získání titulu musí jednotlivci dokončit práci založenou na původním výzkumu ve specializované oblasti studia.

Co je doktorát ve studiích o sociální udržitelnosti? Tento program je určen k přípravě studentů na kariéru v různých oblastech, jako je vzdělávání, sociální spravedlnost, administrativní vedení a vzdělávání. Během tohoto programu se studenti mohou seznámit s udržitelnými postupy tím, že provádějí výzkum a učí se mezi různými disciplínami, národnostmi a kulturou. Kurzy mohou zahrnovat globálnější vizi udržitelných postupů, ale někteří instruktoři se mohou rozhodnout soustředit se na otázky životního prostředí, pokud se týkají národa. Během studia mohou studenti rozvíjet hlubší pochopení vztahů mezi přírodou, lidmi a ekonomikou.

Absolventi tohoto programu mají tendenci být dobře zakulaceni a mohou mít řadu interdisciplinárních dovedností a atributů, jako je kritické myšlení, soucitné rozhodování a silné výzkumné schopnosti. Každá z těchto dovedností je přenositelná a může pomoci osobám vykonávat osobní odpovědnost v různých situacích.

Náklady na doktorské studium se liší drasticky a jednotlivci mohou očekávat, že umístění vybrané školy a trvání programu ovlivní celkové náklady na výuku. Jednotlivci by měli provádět svůj výzkum před tím, než začnou pracovat na programu.

Existuje rostoucí potřeba odborníků na udržitelnost a absolventi programu mohou zjistit, že neexistuje nedostatek pracovních příležitostí. Odvětví, která mohou mít prospěch z jednotlivce s PhD v sociálních studiích udržitelnosti, mohou zahrnovat vládu, vzdělávání, výrobu, podnikání, mezinárodní vztahy, veřejnou správu, parky a rekreaci a ekologický průmysl. Ti, kteří mají takový titul, se mohou stát partnery environmentální politiky, mezinárodními korespondenčními komunikátory, manažery a auditory.

Více vzdělávacích institucí začíná nabízet udržitelné studium, ale místo, kde student konečně skončí, závisí na poloze a rozpočtu. Online kurzy jsou vhodné tak, aby jednotlivci mohli i nadále pracovat. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Nipissing University
Toronto, Kanada

Zakotvena v rámci post-moderní společnosti, a uznává, že je důležité více perspektiv, to Ph.D. Program ve vzdělávacím udržitelnost bude připravovat studenty z různých oborů. ... +

Zakotvena v rámci post-moderní společnosti, a uznává, že je důležité více perspektiv, to Ph.D. Program ve vzdělávacím udržitelnost bude připravovat studenty z různých oborů. -
PhD
Denní studium
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde