PHDSTUDIES.CZ

Kombinované mDoktorské studium Sport v Africe - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Sport v Africe

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Zatímco zabývající se akademického studia sportu, studenti obvykle vybrat mezi připravuje řídit nebo autokarovou sportovní organizace nebo poskytnutí fyzické výcvikové vodítko pro profesionální sportovce, studenty či rekreačních programů. Kurzy a programy mohou připravit učence při vyučování nebo při koučování kariéry. 

Může někdo jiný region může odpovídat rozmanitost a rozměr Africe? S imitable historii, krajinu a kulturní příspěvků, téměř žádné regiony nabízejí studium v ​​zahraničí setkat, že je náročnější a více uspokojující, pokud jde o studium.

Kombinované doktorské studium Sport v Africe - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Sport v Africe. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Africe zde!

1 Výsledky v Sport, Africe Filter

DCom / DPhil ve sportovním managementu

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 4 roky Únor 2020 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Studenti, kteří se účastní doktorského programu, budou muset napsat a předložit výzkumnou práci.