PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Sport v Jihoafrická republika - Johannesburg - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Sport v Jihoafrická republika - Johannesburg

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Program nebo kurz ve sportu obecně připravuje studenty pro správu sportovní týmy, se stal senior trenérem sportu studenti volí soustředit se na, se stal učitelem tělesné výchově nebo zadat libovolné blízce příbuzné obory.

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Johannesburg město je největším zdrojem zlata a diamantů v jižní Africe. To je základ Ústavního soudu Jihoafrické republiky a je největší a nejbohatší město v provincii Gauteng. To je doma k univerzitě v Johannesburgu.

Kombinované doktorské studium Sport v Jihoafrická republika - Johannesburg - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Sport v Jihoafrická republika - Johannesburg Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jihoafrická republika - Johannesburg zde!

1 Výsledky v Sport, Johannesburg Filter

DCom / DPhil ve sportovním managementu

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 4 roky Únor 2020 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Studenti, kteří se účastní doktorského programu, budou muset napsat a předložit výzkumnou práci.