PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Sport v Jihoafrická republika - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Sport v Jihoafrická republika

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Při studiu sportu, studenti obvykle volit mezi zaměřením na obchodní a strategické prvky sportu nebo fyziologické aspekty. Ti, kteří studují bývalý typicky mají potenciál v autobuse nebo spravovat profesionální sportovní organizace, zatímco druhé podpory v tělesné výchově.

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Kombinované doktorské studium Sport v Jihoafrická republika - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Sport v Jihoafrická republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Sport, Jihoafrická republika Filter

DCom / DPhil ve sportovním managementu

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 4 roky Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Studenti, kteří se účastní doktorského programu, budou muset napsat a předložit výzkumnou práci.