PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Sport - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Sport

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Program nebo kurz ve sportu obecně připravuje studenty pro správu sportovní týmy, se stal senior trenérem sportu studenti volí soustředit se na, se stal učitelem tělesné výchově nebo zadat libovolné blízce příbuzné obory.

Kombinované doktorské studium Sport - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Sport. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

3 Výsledky v Sport Filter

PhD ve vědě o cvičení a tělesné výchovy

University of Nicosia
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 8 roky Kontaktuj školu Kypr Nicosia + 1 více

Univerzita v Nikósii nabízí Doktorské studium ve vědě o cvičení a tělovýchovy vede k PhD. Program je určen pro vědecké znalosti na nejvyšší úrovni a připravit studenty na kariéru v oblasti vyššího vzdělání, vědeckém výzkumu a vědecké oblasti cvičení a tělesné výchovy.

DCom / DPhil ve sportovním managementu

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 4 roky Únor 2020 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Studenti, kteří se účastní doktorského programu, budou muset napsat a předložit výzkumnou práci.

DSC učil doktorát v koučování sportu

Cardiff Metropolitan University
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Září 2019 Spojené království Cardiff + 1 více

Doktorát v oblasti sportovního koučování má za cíl vybavit odborníky a příbuzné vědce ocenením symbiotického a synergetického vztahu mezi teorií a praxí.