PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Sport v Spojené království - Cardiff - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Sport v Spojené království - Cardiff

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Program nebo kurz ve sportu obecně připravuje studenty pro správu sportovní týmy, se stal senior trenérem sportu studenti volí soustředit se na, se stal učitelem tělesné výchově nebo zadat libovolné blízce příbuzné obory.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Wales je jedním ze čtyř hlavních částí Spojeného království. Velština se vyvinul z keltské a je velmi odlišný od angličtiny. To 's jedním ze dvou oficiálních jazyků ve Walesu. K dispozici je celkem 10 škol s přibližně 150 000 studentů.

Kombinované doktorské studium Sport v Spojené království - Cardiff - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Sport v Spojené království - Cardiff Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Cardiff zde!

1 Výsledky v Sport, Cardiff Filter

DSC učil doktorát v koučování sportu

Cardiff Metropolitan University
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Září 2019 Spojené království Cardiff + 1 více

Doktorát v oblasti sportovního koučování má za cíl vybavit odborníky a příbuzné vědce ocenením symbiotického a synergetického vztahu mezi teorií a praxí.