PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Sport v Spojené království - Wales - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Sport v Spojené království - Wales

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Akademický studium sportu obvykle zaměřuje na tělesnosti či strategie a podnikání sportu, tak přípravu studentů ke správě sportovním organizacím, trenér týmy nebo buď učit nebo řídit tělesnou výchovu ve školách nebo pro sportovce.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Kombinované doktorské studium Sport v Spojené království - Wales - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Sport v Spojené království - Wales Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Wales zde!

1 Výsledky v Sport, Wales Filter

DSC učil doktorát v koučování sportu

Cardiff Metropolitan University
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Kontaktuj školu Spojené království Cardiff + 1 více

Doktorát v oblasti sportovního koučování má za cíl vybavit odborníky a příbuzné vědce ocenením symbiotického a synergetického vztahu mezi teorií a praxí.