PHDSTUDIES

Doktorské studium Sport - Zde naleznete doktorské studium Sport

Doktor filozofie, známý také jako PhD, je terminální studium v ​​mnoha oblastech studia. Doktor je latinským slovem pro učitele, což znamená, že doktorát je nezbytný k tomu, aby byl profesorem ve vybraném oboru, který se zajímá.

Co je doktorát ve sportu? Stupeň může potenciálně pokrývat mnoho různých oblastí. Možná témata výzkumu zahrnují etnografické studie, ekonomiku a sociologii. Studie by mohly pokrýt celou řadu různých témat, jako například to, jak různé sporty reagují na sport, dopad velkých sportovních událostí, jako jsou olympijské hry, na města, které je hostují, nebo vztah mezi sportem a chudobou. Potenciální studenti by měli zkoumat univerzity, aby zjistili, co by mohlo být zahrnuto do jejich programu.

Stejně jako u mnoha oborů souvisejících s humanitními obory, doktorand ve sportu může často učit kandidáty, jak vytvořit spojení mezi různými body výzkumu.To nejenom zlepšuje jejich schopnost výzkumu a psaní tezí, ale uděluje jim jedinečnou perspektivu velkého obrazu, která je zapotřebí v mnoha profesích.

Finanční náklady na doktorské programy se mohou často značně lišit v závislosti na řadě faktorů. Instituce často mají na svých webových stránkách více informací o možných nákladech, nebo obecně budou mít kontaktní informace k dispozici jinde.

Jako poměrně vzácný pokročilý stupeň má doktorát možnost otevřít lukrativní kariéru. Obvykle existuje mnoho možností otevřených absolventům s doktorem v oboru sport. Jako součást vzdělávací oblasti by nejobvyklejší volbou bylo vstoupit do akademické obce jako vědecký pracovník nebo profesor. Mezi další možné oblasti zaměstnání patří neziskové organizace, sportovní řídící orgány, sportovní politika a vládní organizace.

Různé instituce budou mít často k dispozici různé možnosti pro doktorandy.Pokud navštěvujete kurzy na pracovišti, nejde o možnost, přejděte na webové stránky institucí, abyste zjistili, zda mají k dispozici programy distančního učení. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

4 Výsledky v Sport Filter

Doctorate in Sport Science

Atlantic International University
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
španělština
Portugalština
Online forma

The Doctorate of Sport Science (DS) program provides students with the knowledge necessary to apply the management principles, concepts, and practices associated with the oper ...

Čtěte více

PhD v kinantropologii

Charles University Faculty of Physical Education and Sport
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Studijní program je realizován v rámci kinantropologické oblasti vědy. Kinantropologie je multidisciplinární vědní obor, který se zabývá složitými účinky záměrné a spontánní f ...

Čtěte více

DSC učil doktorát v koučování sportu

Cardiff Metropolitan University
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;6 roky
Angličtina
Kampus

Doktorát v oblasti sportovního koučování má za cíl vybavit odborníky a příbuzné vědce ocenením symbiotického a synergetického vztahu mezi teorií a praxí.

Čtěte více

Doctorado en Ciencias del Deporte

Atlantic International University
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Portugalština
španělština
Online forma

El objetivo del Doctorado en Cultura Física y Deportes formara doctores en el área de la cultura física y el deporte con un conocimiento amplio de los principios epistemológic ...

Čtěte více