PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Sportovní management v Jihoafrická republika - Johannesburg - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Sportovní management v Jihoafrická republika - Johannesburg

Nejoblíbenější doktorát doktor filozofie nebo Ph.D. PhD a další studijní doktorátů připravit postgraduální student zahájit nové plány, které přidávají do společné báze znalostí oboru. Kandidáti a držitelů titulu PhD často hledají povolání jako profesorů a výzkumných pracovníků, ale mnoho také jít na různé role v dobročinné, veřejné, tak v soukromém sektoru.

Náklady na sportovní management kurzu je do značné míry závislá na instituci za účasti a trvání programu. Existuje celá řada různých možností on-line a na místě, a malý průzkum může pomoci studentům najít tu správnou volbu pro ně.

 

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Johannesburg město je největším zdrojem zlata a diamantů v jižní Africe. To je základ Ústavního soudu Jihoafrické republiky a je největší a nejbohatší město v provincii Gauteng. To je doma k univerzitě v Johannesburgu.

Kombinované doktorské studium Sportovní management v Jihoafrická republika - Johannesburg - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Sportovní management v Jihoafrická republika - Johannesburg Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jihoafrická republika - Johannesburg zde!

1 Výsledky v Sportovní management, Johannesburg Filter

DCom / DPhil ve sportovním managementu

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 4 roky Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Studenti, kteří se účastní doktorského programu, budou muset napsat a předložit výzkumnou práci.