$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Sportovní věda - Zde naleznete doktorské studium Sportovní věda

PhD nebo doktor filozofie je pokročilý stupeň, který se skládá z poznatků založených na výzkumu v určité oblasti. K získání titulu trvá průměrně čtyři roky a programy mohou být k dispozici ve školách po celém světě. Studenti se možná ptají, co je doktorát ve vědě o sportu? Tento program je určen k přípravě studentů, aby se stali učenci a výzkumníky v obla… Čtěte více

PhD nebo doktor filozofie je pokročilý stupeň, který se skládá z poznatků založených na výzkumu v určité oblasti. K získání titulu trvá průměrně čtyři roky a programy mohou být k dispozici ve školách po celém světě.

Studenti se možná ptají, co je doktorát ve vědě o sportu? Tento program je určen k přípravě studentů, aby se stali učenci a výzkumníky v oblasti kineziologie a vědy o sportu. V závislosti na konkrétním učebním plánu mohou studenti absolvovat výzkumné metody a statistiky, navštěvovat doktorské semináře, připravovat závěrečnou práci nebo disertační práci a absolvovat volitelný předmět. Výzkum může být prováděn v oblastech technologie, zdraví, pokud jde o sport, biomechanika, sociální psychologii sportu, zdravotní stav a cvičení související s dětmi, staršími a elitními sportovci.

Studenti mohou získat přenosné dovednosti, jako je řešení problémů, komunikace a kritická analýza, což je prospěšné v mnoha oblastech života.Doktorand může také pomoci absolventům při hledání pracovních míst být konkurenceschopnější.

Při zkoumání škol by si studenti měli být vědomi toho, že náklady se mohou výrazně lišit od jednoho k druhému. Programy mohou být k dispozici na mezinárodní úrovni, takže by měly být zahrnuty také náklady na umístění a cestovní náklady. Volání škol a dotazování o konkrétních školách a poplatcích může studentům poskytnout lepší představu o tom, co rozpočet trvat.

Doktor ve sportovní vědě může připravit studenty na různé kariéry. Konkrétní práce může záviset na specifické oblasti výzkumu a studia studentů, ačkoli mnoho z kariér se může točit kolem výzkumu, řízení, řízení, výuky nebo poradenství. Příklady pracovních titulů zahrnují vědecký lektor sportu, ředitel laboratoře, sportovní výživu, výzkumný analytik a sportovní vědecký konzultant.

Neztrácejte více času, abyste zahájili své vzdělání.Použijte rozsáhlou on-line databázi pro vyhledání níže uvedeného programu a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o vedení.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Atlantic International University
Honolulu, Spojené státy americké

Program Doctorate of Sport Science (DS) poskytuje studentům znalosti nezbytné k uplatňování principů řízení, konceptů a postupů spojených s provozem a údržbou sportovních a re ... +

Program Doctorate of Sport Science (DS) poskytuje studentům znalosti nezbytné k uplatňování principů řízení, konceptů a postupů spojených s provozem a údržbou sportovních a rekreačních zařízení. Studenti se učí interpretovat právní a regulační otázky spojené s rekreačním, oficiálně schváleným a profesionálním sportem. -
PhD
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina, španělština, Portugalština
Zář 2022
Online forma