PHDSTUDIES

Doktorské studium Sportovní věda - Zde naleznete doktorské studium Sportovní věda

PhD nebo doktor filozofie je pokročilý stupeň, který se skládá z poznatků založených na výzkumu v určité oblasti. K získání titulu trvá průměrně čtyři roky a programy mohou být k dispozici ve školách po celém světě.

Studenti se možná ptají, co je doktorát ve vědě o sportu? Tento program je určen k přípravě studentů, aby se stali učenci a výzkumníky v oblasti kineziologie a vědy o sportu. V závislosti na konkrétním učebním plánu mohou studenti absolvovat výzkumné metody a statistiky, navštěvovat doktorské semináře, připravovat závěrečnou práci nebo disertační práci a absolvovat volitelný předmět. Výzkum může být prováděn v oblastech technologie, zdraví, pokud jde o sport, biomechanika, sociální psychologii sportu, zdravotní stav a cvičení související s dětmi, staršími a elitními sportovci.

Studenti mohou získat přenosné dovednosti, jako je řešení problémů, komunikace a kritická analýza, což je prospěšné v mnoha oblastech života.Doktorand může také pomoci absolventům při hledání pracovních míst být konkurenceschopnější.

Při zkoumání škol by si studenti měli být vědomi toho, že náklady se mohou výrazně lišit od jednoho k druhému. Programy mohou být k dispozici na mezinárodní úrovni, takže by měly být zahrnuty také náklady na umístění a cestovní náklady. Volání škol a dotazování o konkrétních školách a poplatcích může studentům poskytnout lepší představu o tom, co rozpočet trvat.

Doktor ve sportovní vědě může připravit studenty na různé kariéry. Konkrétní práce může záviset na specifické oblasti výzkumu a studia studentů, ačkoli mnoho z kariér se může točit kolem výzkumu, řízení, řízení, výuky nebo poradenství. Příklady pracovních titulů zahrnují vědecký lektor sportu, ředitel laboratoře, sportovní výživu, výzkumný analytik a sportovní vědecký konzultant.

Neztrácejte více času, abyste zahájili své vzdělání.Použijte rozsáhlou on-line databázi pro vyhledání níže uvedeného programu a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o vedení.

3 Výsledky v Sportovní věda Filter

Doctorate in Sport Science

Atlantic International University
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
španělština
Portugalština
Online forma

The Doctorate of Sport Science (DS) program provides students with the knowledge necessary to apply the management principles, concepts, and practices associated with the oper ...

Čtěte více

PhD v kinantropologii

Charles University Faculty of Physical Education and Sport
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Studijní program je realizován v rámci kinantropologické oblasti vědy. Kinantropologie je multidisciplinární vědní obor, který se zabývá složitými účinky záměrné a spontánní f ...

Čtěte více

Doctorado en Ciencias del Deporte

Atlantic International University
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Portugalština
španělština
Online forma

El objetivo del Doctorado en Cultura Física y Deportes formara doctores en el área de la cultura física y el deporte con un conocimiento amplio de los principios epistemológic ...

Čtěte více