PHDSTUDIES

Doktorské studium Statistika v Afrika - Zde naleznete doktorské studium Statistika v Afrika

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Statistika je druh matematiky, který umožňuje výzkumníkům smysl z jejich získaných dat. Díky identifikaci korelace, která shrnuje informace a určení významnosti experimentálních výsledků, statistici vyvodit spolehlivé závěry ze studií a průzkumů.

Mnoho programů v Africe konat ve velmi neobvyklé kulturní a fyzické prostředí, než většina studentů jsou obeznámeni s do starých dobrých časů. Poznali přizpůsobit se tomuto životních podmínek je součástí zábavy a výzva, kteří tam žijí. Úkolem je intelektuální, emocionální a fyzické.

Doktorské studium Statistika v Afrika - Veškeré informace o doktorském studiu Statistika v Afrika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Afrika zde!

2 Výsledky v Statistika, Afrika Filter

PhD v matematické statistice

University of Johannesburg
PhD
Led 2021
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Účel Ph.D. v matematické statistice je poskytnout kvalifikovaným studentům hloubkové porozumění a integrované znalosti pokročilé aplikovatelné teorie v oblasti matematické sta ...

Čtěte více

PhD statistika

Botswana International University Of Science And Technology
PhD
Angličtina
Kampus

Výzkum ve výzkumu v oblasti statistiky

Čtěte více