Filter
PhD
Asie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Strategie v Asie - Zde naleznete doktorské studium Strategie v Asie

Nejoblíbenější doktorát doktor filozofie nebo Ph.D. PhD a další studijní doktorátů připravit postgraduální student zahájit nové plány, které přidávají do společné báze znalostí oboru. Kandidáti a držitelů titulu PhD často hledají povolání jako profesorů a výzkumných pracovníků, ale mnoho také jít na různé role v dobročinné, veřejné, tak v soukromém sektoru.

Strategické studie mohou poskytnout studentům vzdělání na tom, jak analyzovat a výzkum podnikání a zdrojů situací a vypracovat vhodné a účinné strategie pro optimálního rozhodování. Strategické řízení může být prozkoumány, stejně jako firemní strategie a podnikání. 

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Doktorské studium Strategie v Asie - Veškeré informace o doktorském studiu Strategie v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Strategie, Asie

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Tamkang University

Společnost byla založena v roce 1983 a je zaměřena na výzkum v oblasti mezinárodní politiky, mezinárodní bezpečnosti, regionálních záležitostí a strategie. ... [+]

Společnost byla založena v roce 1983, Postgraduální institut mezinárodních vztahů a strategických studií (GIIASS) se zaměřuje na výzkum v mezinárodní politice, mezinárodní bezpečnosti, regionální záležitosti a strategie. V současné době poskytujeme jak Ph.D. a magisterských programů pro domácí a zahraniční studenty, kteří se zajímají o mezinárodní záležitosti nebo strategické studie.

Požadavky na titul ve Ph.D. v politologii - mezinárodních záležitostech a strategických studiích

Úspěšné absolvování 32 kreditů z kurzů, včetně 9 kreditů z požadovaných kurzů a 23 kreditů z volitelných předmětů. Studenti musí absolvovat kvalifikační zkoušku a zveřejnit alespoň jeden výzkumný dokument v jakémkoli časopise uvedeném v indexu TSSCI nebo SSCI. Studenti jsou rovněž povinni předložit písemnou dizertační práci dokončenou pod dohledem člena fakulty a složit ústní zkoušku.... [-]

Tchaj-wan Taipei
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině