PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Strategie v Evropa - Zde naleznete doktorské studium Strategie v Evropa

Nejoblíbenější doktorát doktor filozofie nebo Ph.D. PhD a další studijní doktorátů připravit postgraduální student zahájit nové plány, které přidávají do společné báze znalostí oboru. Kandidáti a držitelů titulu PhD často hledají povolání jako profesorů a výzkumných pracovníků, ale mnoho také jít na různé role v dobročinné, veřejné, tak v soukromém sektoru.

Ti, kteří se snaží dozvědět se o strategické metody a principy na pomoc rozhodování zdrojů procesů pro podniky všech typů mohou značně těžit z akademického programu strategii. Témata mohou zahrnovat plánování, firemní strategii a strategické řízení.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Doktorské studium Strategie v Evropa - Veškeré informace o doktorském studiu Strategie v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

2 Výsledky v Strategie, Evropa Filter

PhD v oblasti strategického řízení

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Online forma Denní studium Kombinované 3 roky Přihlašování započato Švýcarsko Zürich + 1 více

PhD ve strategickém řízení se zaměřuje na práce v kurzu, který se zabývá základními teoriemi, které mají význam v oblasti strategického řízení.

Oficiální doktorský program na ekonomické analýzy a obchodní strategie

Universidade da Coruña
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 5 roky Září 2019 Španělsko A Coruña + 1 více

Oficiální program Interuniversity PhD v ekonomické analýzy a obchodní strategie odráží záměr integrovat do jediného programu doktorské výzkumné pracovníky z různých oblastí ekonomie a podnikání Fakulty ekonomie a Business Administration na univerzitě v Coruña, Santiago de Compostela a Vigo, provádějící výzkum vynikající kvality pro jejich publikací v odborných časopisech mezinárodní prestiže.