Filter
PhD
Jihoafrická republika Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Strategie v Jihoafrická republika - Zde naleznete doktorské studium Strategie v Jihoafrická republika

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Strategické studie mohou poskytnout studentům vzdělání na tom, jak analyzovat a výzkum podnikání a zdrojů situací a vypracovat vhodné a účinné strategie pro optimálního rozhodování. Strategické řízení může být prozkoumány, stejně jako firemní strategie a podnikání. 

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Doktorské studium Strategie v Jihoafrická republika - Veškeré informace o doktorském studiu Strategie v Jihoafrická republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jihoafrická republika zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Strategie, Jihoafrická republika

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
University of Johannesburg

Student by měl rozvíjet aplikované a vysoce specializované kompetence a praktické dovednosti při získávání, interpretaci, porozumění a aplikaci strategických a obecných p ... [+]

Student by měl rozvíjet aplikované a vysoce specializované kompetence a praktické dovednosti při získávání, interpretaci, porozumění a aplikaci strategických a obecných principů řízení. Prostřednictvím disertační práce, v níž kvalifikace kulminuje, by kvalifikující student prokázal nezávislou a originální vědeckou práci. Diplomová práce by představovala rozhodující příspěvek k poznání a nahlédnutí do předmětové disciplíny i oblasti výzkumu. Kvalifikující studenti by také projevili kompetence v aplikaci související metodologie výzkumu a správné písemné a / nebo ústní komunikaci výzkumného procesu a zjištění. Studenti by měli být schopni uvažovat o svých výzkumných rozhodnutích a aplikacích, aby mohli posoudit jejich dopad v holistickém kontextu strategického a obecného řízení.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině