Filter
PhD
Tchaj-wan Taipei Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Strategie v Tchaj-wan - Taipei - Zde naleznete doktorské studium Strategie v Tchaj-wan - Taipei

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Strategické studie jsou vynikající usilovat o lidi, kteří chtějí dozvědět o tom, jak ta nejlepší obchodní rozhodnutí týkající se zdrojů. Vzhledem k tomu, rozhodování právnických osob je klíčovým procesem, jednotlivci mohou prozkoumat do hloubky strategické zásady, jimiž aby výběr.

Tchaj-wan (tradiční Číňan: 台湾 nebo 台湾, zjednodušená čínština: 台湾 Tai Wan) je národ, který je domovem více než 23 milionů lidí a je jedním z nejhustěji obydlených míst na světě. Nejprestižnější univerzita je National Taiwan University.

Taipei je považován za centrum vzdělávání v celém Tchaj-wanu. To proto, že má více než 20 vysokých škol, že to má. První čtyři nejlepší univerzity v tomto městě jsou National Taiwan University, Národní Chengchi University, National Taiwan Normal University, National Taiwan University of Science and Technology.

Doktorské studium Strategie v Tchaj-wan - Taipei - Veškeré informace o doktorském studiu Strategie v Tchaj-wan - Taipei Ušetřete čas a kontaktujte školu v Tchaj-wan - Taipei zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Strategie, Taipei

Tituly
Místo
Tchaj-wan
Taipei
Typ studia
Tempo
Tamkang University

Společnost byla založena v roce 1983 a je zaměřena na výzkum v oblasti mezinárodní politiky, mezinárodní bezpečnosti, regionálních záležitostí a strategie. ... [+]

Společnost byla založena v roce 1983, Postgraduální institut mezinárodních vztahů a strategických studií (GIIASS) se zaměřuje na výzkum v mezinárodní politice, mezinárodní bezpečnosti, regionální záležitosti a strategie. V současné době poskytujeme jak Ph.D. a magisterských programů pro domácí a zahraniční studenty, kteří se zajímají o mezinárodní záležitosti nebo strategické studie.

Požadavky na titul ve Ph.D. v politologii - mezinárodních záležitostech a strategických studiích

Úspěšné absolvování 32 kreditů z kurzů, včetně 9 kreditů z požadovaných kurzů a 23 kreditů z volitelných předmětů. Studenti musí absolvovat kvalifikační zkoušku a zveřejnit alespoň jeden výzkumný dokument v jakémkoli časopise uvedeném v indexu TSSCI nebo SSCI. Studenti jsou rovněž povinni předložit písemnou dizertační práci dokončenou pod dohledem člena fakulty a složit ústní zkoušku.... [-]

Tchaj-wan Taipei
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině