PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Strategie v Tchaj-wan - Taipei - Zde naleznete doktorské studium Strategie v Tchaj-wan - Taipei

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Strategické studie jsou vynikající usilovat o lidi, kteří chtějí dozvědět o tom, jak ta nejlepší obchodní rozhodnutí týkající se zdrojů. Vzhledem k tomu, rozhodování právnických osob je klíčovým procesem, jednotlivci mohou prozkoumat do hloubky strategické zásady, jimiž aby výběr.

Tchaj-wan (tradiční Číňan: 台湾 nebo 台湾, zjednodušená čínština: 台湾 Tai Wan) je národ, který je domovem více než 23 milionů lidí a je jedním z nejhustěji obydlených míst na světě. Nejprestižnější univerzita je National Taiwan University.

Taipei je považován za centrum vzdělávání v celém Tchaj-wanu. To proto, že má více než 20 vysokých škol, že to má. První čtyři nejlepší univerzity v tomto městě jsou National Taiwan University, Národní Chengchi University, National Taiwan Normal University, National Taiwan University of Science and Technology.

Doktorské studium Strategie v Tchaj-wan - Taipei - Veškeré informace o doktorském studiu Strategie v Tchaj-wan - Taipei Ušetřete čas a kontaktujte školu v Tchaj-wan - Taipei zde!

1 Výsledky v Strategie, Taipei Filter

Doktorský program mezinárodních záležitostí a strategických studií

Tamkang University
Kampus Denní studium Září 2019 Tchaj-wan Taipei

Společnost byla založena v roce 1983 a je zaměřena na výzkum v oblasti mezinárodní politiky, mezinárodní bezpečnosti, regionálních záležitostí a strategie.