PHDSTUDIES

Doktorské studium Strategie v Tchaj-wan - Zde naleznete doktorské studium Strategie v Tchaj-wan

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Strategické studie mohou poskytnout studentům vzdělání na tom, jak analyzovat a výzkum podnikání a zdrojů situací a vypracovat vhodné a účinné strategie pro optimálního rozhodování. Strategické řízení může být prozkoumány, stejně jako firemní strategie a podnikání. 

Tchaj-wan (tradiční Číňan: 台湾 nebo 台湾, zjednodušená čínština: 台湾 Tai Wan) je národ, který je domovem více než 23 milionů lidí a je jedním z nejhustěji obydlených míst na světě. Nejprestižnější univerzita je National Taiwan University.

Doktorské studium Strategie v Tchaj-wan - Veškeré informace o doktorském studiu Strategie v Tchaj-wan. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Tchaj-wan zde!

1 Výsledky v Strategie, Tchaj-wan Filter

Doktorský program mezinárodních záležitostí a strategických studií

Tamkang University
PhD
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Společnost byla založena v roce 1983 a je zaměřena na výzkum v oblasti mezinárodní politiky, mezinárodní bezpečnosti, regionálních záležitostí a strategie.

Čtěte více