$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Svobodná umění - Zde naleznete doktorské studium Svobodná umění

Poskytování doktorského filozofie (PhD) je jedním z největších úspěchů v akademickém světě. Tento stupeň uděluje studentům uznání jako vedoucí ve svém zvoleném oboru a často otevírá více dveří v jejich kariéře. Co je doktorát ve svobodném umění? Tento stupeň poskytuje studentům základní dovednosti potřebné pro širokou škálu kariérních cest, včetně kr… Čtěte více

Poskytování doktorského filozofie (PhD) je jedním z největších úspěchů v akademickém světě. Tento stupeň uděluje studentům uznání jako vedoucí ve svém zvoleném oboru a často otevírá více dveří v jejich kariéře.

Co je doktorát ve svobodném umění? Tento stupeň poskytuje studentům základní dovednosti potřebné pro širokou škálu kariérních cest, včetně kritického myšlení, analytické dovednosti, nezávislý výzkum a prezentační dovednosti. Každý student má možnost rozšířit své dovednosti a vzdělávací nadaci prostřednictvím různých kurzů, které jsou jedinečné pro danou specializaci, jako jsou umění a humanitní vědy, společenské vědy a biologické nebo fyzikální vědy. Ačkoli stupeň je široký, konkrétní oblast studia může být úzce definována studentem, který vytváří zaměřené výzkumné téma v zastřešujícím stupni.

Po absolvování doktorského studia v oboru Liberální umění mohou být jednotlivci vybaveni schopnostmi kritického myšlení, které pak mohou aplikovat na svou kariéru spolu s analytickými dovednostmi. Studenti pracující na tomto stupni mohou získat dobře zaokrouhlené metodologické a teoretické rámce pro uplatnění svých výzkumných dovedností, což je výhodná dovednost pro práci.

Délka doktorského studia v programu Liberal Arts je obvykle tři až čtyři roky, přičemž náklady se liší v závislosti na univerzitě. Doporučuje se, aby jednotlivá škola a program nabízely, aby zajistily, že je správná.

S PhD v Liberal Arts je pro jednotlivce k dispozici mnoho možností v různých oblastech. Přestože liberální umění je široký, specializace může pomoci dosáhnout větší podpory na pracovišti. Co se týče kariéry, mnoho studentů se stává učiteli univerzity nebo školy, marketingovými manažery, redaktory novin nebo knih, novináři, knihovníci, státní úředníci, tlumočníci nebo překladatelé, archiváři nebo kurátoři nebo specialisté na oblast lidských zdrojů. Jedná se pouze o několik možností, které jsou k dispozici.

Doktorand v oboru Liberální umění vám může rozšířit potenciál kariéry a otevřít vám nové dveře. Chcete-li získat další zdroje, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Avondale College of Higher Education
Cooranbong, Austrálie +1 Více

Doktor filozofie (PhD) je kompletní, stand-alone stupeň, který je mezinárodně uznávaným doktorský studijní. Je určen pro studenty rozvíjet pokročilé dovednosti při provádění n ... +

Doktor filozofie (PhD) je kompletní, stand-alone stupeň, který je mezinárodně uznávaným doktorský studijní. Je určen pro studenty rozvíjet pokročilé dovednosti při provádění nezávislého a trvalý výzkum. -
PhD PhD
Denní studium
Kombinované studium
3 - 4 roky
Angličtina
Kampus
Online forma