PHDSTUDIES

Kombinované studium mDoktorské studium Tělesná výchova v Střední Amerika a Karibik - Zde naleznete Kombinované studium doktorské studium Tělesná výchova v Střední Amerika a Karibik

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Tělesná výchova se může zaměřit na učební osnovy vztahující se k tělu. Studenti mohou studovat pohyb, jako je calisthenics a skupinové sporty, ale studie mohou také zahrnovat zdraví a výživu, wellness a hygienu.

Karibské moře je moře Atlantského oceánu, se nachází v tropech západní polokouli. To je ohraničené Mexika a Střední Ameriky na západ a jihozápadní, na sever od Velkých Antil, na východě Malých Antil a na jihu Jižní Ameriky.

Kombinované studium doktorské studium Tělesná výchova v Střední Amerika a Karibik - Veškeré informace o Kombinované studium doktorském studiu Tělesná výchova v Střední Amerika a Karibik. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Střední Amerika a Karibik zde!

1 Výsledky v Tělesná výchova, Střední Amerika a Karibik Filter

Doktorát z filosofie se specializací na tělesnou výchovu

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Cupey
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
španělština
Kampus

Všechny naše programy jsou řádně licencovány Portorickou radou pro vzdělávání (CEPR) a akreditovány komisí středních států pro vysokoškolské vzdělávání (MSCHE). Na bakalářské ...

Čtěte více