PHDSTUDIES

Doktorské studium v Chiayi City - Zde naleznete doktorské studium v Chiayi City

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Tchaj-wan, oficiálně Republika Číny, je stát ve východní Asii a první ústavní republikou v Asii. Tchaj-wan má několik dobrých univerzit, z nichž mnohé mají výměnných dohod se zahraničními univerzitami, a to jsou dobrý způsob, jak poznat život na Tchaj-wanu.

Chia Yi je legendární město s řadou vynikajících univerzit, které připraví studenti Tchaj-wan se znalostmi a dovednostmi. Některé z vysokých škol v tomto městě patří, TATUNG institut obchodu a technologie, Nanhua University a National Chung Cheng University.

Doktorské studium v Chiayi City - Veškeré informace o doktorském studiu v Chiayi City. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Chiayi City zde.

nalezené výsledky Filter

Ph.D v elektrotechnice

National Chung Cheng University
PhD
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;5 týdny
Angličtina
Kampus

PhD program, který poskytuje akademické vzdělání pro studenty, jejichž cílem je věnovat akademické kariéře v oboru elektrotechniky na vysoké školy nebo výzkumná instituce, je ...

Čtěte více