PHDSTUDIES

Kombinované doktorské studium Technologie potravin v Česká republika - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Technologie potravin v Česká republika

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

V programech potravinářské vědy se studenti seznámí se vědecké principům zpracování potravin, skladování, balení a distribuce. Studují lidskou výživu, potravinářské chemie, mikrobiologie, a lidského zdraví a bezpečnosti.

Česká republika se nachází v srdci Evropy je soused Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko. České vysoké školy nabízejí dlouhodobou pověst a zajímavé specializací.

Kombinované doktorské studium Technologie potravin v Česká republika - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Technologie potravin v Česká republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Technologie potravin, Česká republika Filter

PhD v oboru chemie a technologie potravin

Brno University of Technology
PhD
Září 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
4 roky
30 Apr 2020
Angličtina
Campus forma

Cílem studie je dosáhnout rovnováhy mezi teoretickými a experimentálními dovednostmi a aplikací obecných postupů v chemii a potravinářské technologii.

Čtěte více