PHDSTUDIES.CZ

Kombinované mDoktorské studium Technologie potravin v Evropa - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Technologie potravin v Evropa

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Potravinářské vědy se zaměřuje na studium potravin, s důrazem na vytváření spolehlivé, udržitelné a bezpečné potravinové zdroje. Pochopení potravinové vědy může vést k významným objevům v potravinářské technologii, stejně jako při výrobě a udržení zdravého zásobování potravinami.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Kombinované doktorské studium Technologie potravin v Evropa - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Technologie potravin v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

2 Výsledky v Technologie potravin, Evropa Filter

PhD v oboru chemie a technologie potravin

Brno University of Technology
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Září 2019 Česká republika Brno + 1 více

Cílem studie je dosáhnout rovnováhy mezi teoretickými a experimentálními dovednostmi a aplikací obecných postupů v chemii a potravinářské technologii.

Bezpečnosti potravin a biotechnologie

Queen's University Belfast
Kampus Denní studium Kombinované Září 2019 Spojené království Belfast