PHDSTUDIES

Doktorské studium Technologie potravin v Evropa - Zde naleznete doktorské studium Technologie potravin v Evropa

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Potravinářské vědy se zaměřuje na studium potravin, s důrazem na vytváření spolehlivé, udržitelné a bezpečné potravinové zdroje. Pochopení potravinové vědy může vést k významným objevům v potravinářské technologii, stejně jako při výrobě a udržení zdravého zásobování potravinami.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Doktorské studium Technologie potravin v Evropa - Veškeré informace o doktorském studiu Technologie potravin v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

4 Výsledky v Technologie potravin, Evropa Filter

Mezinárodní doktorát v potravinářském inženýrství a biotechnologii

Free University of Bozen-Bolzano
PhD
Říj 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Účelem tohoto mezinárodního doktorského programu je vyškolit novou generaci světově uznávaných výzkumných pracovníků, aby aplikovali přístupy inženýrství a biotechnologie ke z ...

Čtěte více

PhD v oboru chemie a technologie potravin

Brno University of Technology
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
4 roky
30 Dub 2020
Angličtina
Kampus

Cílem studie je dosáhnout rovnováhy mezi teoretickými a experimentálními dovednostmi a aplikací obecných postupů v chemii a potravinářské technologii.

Čtěte více

Ph.D. in Food Science

University of Parma
PhD
Říj 2020
<
Denní studium
Italština
Angličtina
Kampus

Ph.D. in Food Science

Čtěte více

Bezpečnosti potravin a biotechnologie

Queen's University Belfast
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Kampus

Výzkumné Strategie

Čtěte více