PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Technologie potravin v Itálie - Parma - Zde naleznete doktorské studium Technologie potravin v Itálie - Parma

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Programy potravinářské vědy nabízejí indersciplinary přístup ke studiu potravin a zaměřuje se na neustálé zlepšování kvality potravin. Potraviny vědy a techniky, které patří: produkty živočišné potraviny, rostlin potravin, zpracování potravin a kvality, analýza potravin, potravinářské obaly, potravinářské vývoj produktů.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Sýr město Itálie - Parma je známý pro svou architekturou a bohaté kulturní dědictví. To má jedny z nejstarších univerzit v Itálii, jako je University of Parma. Proto musí každý, kdo má zájem o získání dobrého vzdělání v tradičním místě žijí v Parmě.

Doktorské studium Technologie potravin v Itálie - Parma - Veškeré informace o doktorském studiu Technologie potravin v Itálie - Parma Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Parma zde!

1 Výsledky v Technologie potravin, Parma Filter

PhD v potravinářské vědě

University of Parma
Kampus Denní studium Říjen 2019 Itálie Parma

PhD v potravinářské vědě