PHDSTUDIES

Doktorské studium Technologie potravin v Itálie - Zde naleznete doktorské studium Technologie potravin v Itálie

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Potravinářské vědy je obor, který se zaměřuje na biologické složení potravin, jakož i chemické procesy potřebné k vytvoření potraviny. Učení o potravinářských věd, mohou být jednotlivci připraveni vytvořit bezpečné a výživné potravinářské výrobky, které mohou být dodány bezpečně po celém světě.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Doktorské studium Technologie potravin v Itálie - Veškeré informace o doktorském studiu Technologie potravin v Itálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie zde!

2 Výsledky v Technologie potravin, Itálie Filter

Mezinárodní doktorát v potravinářském inženýrství a biotechnologii

Free University of Bozen-Bolzano
PhD
Říj 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Účelem tohoto mezinárodního doktorského programu je vyškolit novou generaci světově uznávaných výzkumných pracovníků, aby aplikovali přístupy inženýrství a biotechnologie ke z ...

Čtěte více

Ph.D. in Food Science

University of Parma
PhD
Říj 2020
<
Denní studium
Italština
Angličtina
Kampus

Ph.D. in Food Science

Čtěte více