PHDSTUDIES

Doktorské studium Technologie potravin v Mexiko - Zde naleznete doktorské studium Technologie potravin v Mexiko

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Potravinářské vědy se zaměřuje na studium potravin, s důrazem na vytváření spolehlivé, udržitelné a bezpečné potravinové zdroje. Pochopení potravinové vědy může vést k významným objevům v potravinářské technologii, stejně jako při výrobě a udržení zdravého zásobování potravinami.

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Doktorské studium Technologie potravin v Mexiko - Veškeré informace o doktorském studiu Technologie potravin v Mexiko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mexiko zde!

1 Výsledky v Technologie potravin, Mexiko Filter

Doktorát v oboru potravinářství

Universidad de Sonora
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
španělština
Kampus

Obecný cíl: Poskytnout rámec specializovaného akademického vzdělávání absolventům biologických věd, chemicko-biologických, chemického inženýrství, agronomů a příbuzných profes ...

Čtěte více