PHDSTUDIES

Doktorské studium Technologie potravin v Severní Amerika - Zde naleznete doktorské studium Technologie potravin v Severní Amerika

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Programy potravinářské vědy nabízejí indersciplinary přístup ke studiu potravin a zaměřuje se na neustálé zlepšování kvality potravin. Potraviny vědy a techniky, které patří: produkty živočišné potraviny, rostlin potravin, zpracování potravin a kvality, analýza potravin, potravinářské obaly, potravinářské vývoj produktů.

United States of America je velká země v severní Americe, často známý jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě "státy ". To také shromažďuje více než 310 milionů lidí, což je na světě 's třetí největší populace. To zahrnuje hustě obydlených měst s rozlehlé předměstí, a rozlehlých neobydlených a přirozeně krásná oblastí současně.

Doktorské studium Technologie potravin v Severní Amerika - Veškeré informace o doktorském studiu Technologie potravin v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

1 Výsledky v Technologie potravin, Severní Amerika Filter

Doktorát v oboru potravinářství

Universidad de Sonora
PhD
10 Srp 2020
<
Denní studium
<
4 roky
španělština
Kampus

Obecný cíl: Poskytnout rámec specializovaného akademického vzdělávání absolventům biologických věd, chemicko-biologických, chemického inženýrství, agronomů a příbuzných profes ...

Čtěte více