PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Technologie potravin v Spojené království - Northern Ireland - Zde naleznete doktorské studium Technologie potravin v Spojené království - Northern Ireland

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Potravinářské vědy je obor, který se zaměřuje na biologické složení potravin, jakož i chemické procesy potřebné k vytvoření potraviny. Učení o potravinářských věd, mohou být jednotlivci připraveni vytvořit bezpečné a výživné potravinářské výrobky, které mohou být dodány bezpečně po celém světě.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Doktorské studium Technologie potravin v Spojené království - Northern Ireland - Veškeré informace o doktorském studiu Technologie potravin v Spojené království - Northern Ireland Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Northern Ireland zde!

1 Výsledky v Technologie potravin, Northern Ireland Filter

Bezpečnosti potravin a biotechnologie

Queen's University Belfast
Kampus Denní studium Kombinované Kontaktuj školu Spojené království Belfast