PHDSTUDIES

Doktorské studium Technologie potravin v Spojené království - Zde naleznete doktorské studium Technologie potravin v Spojené království

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Potravinářské vědy používá chemie, mikrobiologie, inženýrství a biochemie pomáhat vytvářet trvalé, výživné a snadno dostupné potravy. Studují potravinářské vědy mohou přispět k dosažení lepší pochopení vývoje potravinových systémů a jak vytvořit udržitelné potravinové zdroje pro budoucí generace.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Doktorské studium Technologie potravin v Spojené království - Veškeré informace o doktorském studiu Technologie potravin v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království zde!

1 Výsledky v Technologie potravin, Spojené království Filter

Bezpečnosti potravin a biotechnologie

Queen's University Belfast
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Kampus

Výzkumné Strategie

Čtěte více