PHDSTUDIES

Doktorské studium Textilní návrhářství v Čína - Zde naleznete doktorské studium Textilní návrhářství v Čína

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Studenti, kteří se rozhodnou k účasti v kurzech zaměřených na textilní kompletních tříd, které učí tkaní, které se zabývají vláken a příze a barvení a dokončení. Tyto dovednosti získané v průběhu těchto kurzů mohou pomoci studentům hrát v budoucí kariéře, jako jsou oděvy přestavbu straně výroby oděvů inženýr nebo dokonce kostýmu asistenta.

Čína vysokoškolské vzdělání za pár let byl zvolen jako jeden z nejlepších mezi asijskými zeměmi. Tato země má přes 150 veřejných i soukromých vysokých škol vlastnil distribuce na všech provinciích Číny. Čím vyšší vzdělání zakládají na výzkumu.

Doktorské studium Textilní návrhářství v Čína - Veškeré informace o doktorském studiu Textilní návrhářství v Čína. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína zde!

1 Výsledky v Textilní návrhářství, Čína Filter

Dalian Polytechnic University
PhD
<
Denní studium
<
3 roky
čínština
Kampus

Čínská vláda Stipendijní: Podle "Opatření čínského vládního stipendia Status" Dalian Městská vláda Stipendijní: 15,000RMB / rok DPU druhé třídy Stipendium: 2,000RMB / rok DPU ...

Čtěte více