PHDSTUDIES

Doktorské studium Textilní návrhářství v Spojené království - Farnham - Zde naleznete doktorské studium Textilní návrhářství v Spojené království - Farnham

Nejoblíbenější doktorát doktor filozofie nebo Ph.D. PhD a další studijní doktorátů připravit postgraduální student zahájit nové plány, které přidávají do společné báze znalostí oboru. Kandidáti a držitelů titulu PhD často hledají povolání jako profesorů a výzkumných pracovníků, ale mnoho také jít na různé role v dobročinné, veřejné, tak v soukromém sektoru.

Studenti, kteří se rozhodnou k účasti v kurzech zaměřených na textilní kompletních tříd, které učí tkaní, které se zabývají vláken a příze a barvení a dokončení. Tyto dovednosti získané v průběhu těchto kurzů mohou pomoci studentům hrát v budoucí kariéře, jako jsou oděvy přestavbu straně výroby oděvů inženýr nebo dokonce kostýmu asistenta.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Doktorské studium Textilní návrhářství v Spojené království - Farnham - Veškeré informace o doktorském studiu Textilní návrhářství v Spojené království - Farnham Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Farnham zde!

1 Výsledky v Textilní návrhářství, Farnham Filter

PG - Výzkum designu a řemesel komunikace (včetně textilu a keramiky)

University for the Creative Arts
PhD
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Nabídka PhD kvalifikace na UCA představuje buď tradiční výzkumný titul, který se skládá z původní písemné práce, nebo pro ty z praxe, originální písemnou práci a další tvůrčí ...

Čtěte více