PHDSTUDIES

Doktorské studium Textilní návrhářství v Spojené království - Zde naleznete doktorské studium Textilní návrhářství v Spojené království

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Kreativní a obchodní inovace pohon vývoj módy. Vývoj v oblasti textilií - různých materiálů a látek určených k výrobě oblečení - jsou důležitou součástí módního světa.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Doktorské studium Textilní návrhářství v Spojené království - Veškeré informace o doktorském studiu Textilní návrhářství v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království zde!

1 Výsledky v Textilní návrhářství, Spojené království Filter

PG - Výzkum designu a řemesel komunikace (včetně textilu a keramiky)

University for the Creative Arts
PhD
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Nabídka PhD kvalifikace na UCA představuje buď tradiční výzkumný titul, který se skládá z původní písemné práce, nebo pro ty z praxe, originální písemnou práci a další tvůrčí ...

Čtěte více