PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium v Turecko - Zde naleznete doktorské studium a PhD v Turecko

Turecko je dynamická a zajímavá země, která se nachází v jedinečné postavení jako křižovatka mezi Východem a Západem, a má dlouhou a bohatou historii. Turecko má nesčetné množství různých kultur, stejně jako mix moderní a starověké v "městech. Vysoké školy jsou moderní s vynikající zařízení, je mnoho fakult v Turecku uznávána po celém světě, a náklady na bydlení a vzdělávání, je nižší než u mnoha evropských zemích, což PhD Turecku velmi populární pro zahraniční studenty.

Existuje několik populárních oborů pro PhD Turecko. Patří mezi ně počítačové vědy, techniky, architektury, mezinárodní vztahy, antropologie, biologické vědy, podnikání, ekonomie a fyziky, a mnoho dalších. Kandidáti na titul PhD Turecko budou mít přísné kurzu a intenzivní výzkum na téma zájem, což má za kandidáta originál nebo disertační práce, která významně přispívá disciplíny.

PhD Turecko je pro mnoho lidí se zájmem o vzdělání ve vysoké kvalitě akademické instituce v zemi vzrušující. Podívejte se skrze možnosti PhD Turecko níže!

nalezené výsledky Filter

PhD ve stavebnictví

Hasan Kalyoncu University
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Turecko Gaziantep

Naše magisterské v elektrotechnickém a elektronickém inženýrství je pokročilý kurz určený absolventům inženýrských oborů, aby zvýšili své dovednosti v této oblasti špičkových technologií.

PhD ve Francii

Izmir University of Economics
Kampus Denní studium 3 roky Září 2020 Turecko Izmir

Finance jako oblast odbornosti rozšířila svou působnost s pomocí vývojem v posledních letech. Kromě toho, řízení rizik, derivátových trhů, bankovnictví, pojišťovnictví, behavioral finance, investice analýzu a řízení, finančního modelování, mezinárodní finanční trhy se staly akademické obory specializace jako podoborů financí.

PhD v oboru Business Administration

Izmir University of Economics
Kampus Denní studium 5 roky Září 2020 Turecko Izmir

Ph.D. Program v oboru Business Administration je zcela přizpůsobitelný, a je otevřen pro manažery, kteří chtějí získat teoretické znalosti v oblasti obchodu nebo země usilující o academicians.Students jsou opatřeny příležitost se specializovat v jednom ze šesti dílčích odvětvích Business Administration. Tyto obory jsou management, marketing, účetnictví, výroba a technologie řízení a řízení logistiky.

PhD v elektrotechnice-elektronického inženýrství

Izmir University of Economics
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Turecko Izmir

Cílem thePh.D. v elektrotechnice a elektronické inženýrství program s akademiky, kteří mohou provádět vědecké a technické činnosti výzkumu a vývoje na univerzálním měřítku v elektrotechnice a elektronické inženýrství je vychovávat výzkumné pracovníky a inovativní absolventy, kteří budou schopni používat stávající a nově vznikající technologie, aby se účinně podílet na překonání složité problémy v procesech rozvoje nových produktů, návrhů, výrobních metod a služeb.

PhD ve výpočetní technice

Izmir University of Economics
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Turecko Izmir

Stále rostoucí šíření informačních technologií do každodenních životech lidí volá po stále stupňující se intenzitou ve vědeckém výzkumu a studií. Doktorát Program Computer Engineering, s tímto záměrem, dláždí cestu pro studenty s cílem přispět ke světu vědy tím, že jim všechny nástroje a know-how nezbytné pro pokročilé studium.

PhD v aplikované matematiky a statistiky

Izmir University of Economics
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Turecko Izmir

V dnešní době, věda a technologie se rychle rozvíjí s neustále rostoucí impuls a značná část vědomostí se skládá z kvantitativních dat. Analýza a interpretace těchto dat vyžaduje použití matematických a statistických metod.

PhD v oboru politologie a mezinárodních vztahů

Izmir University of Economics
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Turecko Izmir

Program nabízí Doktorandi hlavní kurzy aktuálních otázek v mezinárodních vztazích, komparativní politologie, turecké politickém životě politické teorii a výzkumných metod, stejně jako širokou škálu 30 volitelných předmětů v rámci pěti různých "oblastí specializace": "Mezinárodní vztahy "," Srovnávací politika "," turecké politice "," evropské politiky "a" Politická teorie ".

PhD v experimentální psychologie

Izmir University of Economics
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Turecko Izmir

Hlavním cílem doktorského vzdělávání v experimentální psychologie je poskytnout studentům s propracovanější a hlubší pochopení lidské psychologie přes teoretické a empirické úsilí v klíčových oblastech psychologické vědy, jako behaviorální a kognitivní neurovědy, poznávání, učení, paměť, vnímání a vnímání, biopsychology, elektrofyziologie, metodika výzkumu, statistika, počítačové programování a zobrazení mozku.

PhD v oboru ekonomie

Izmir University of Economics
Kampus Denní studium 3 roky Září 2020 Turecko Izmir

İzmir Vysoká škola ekonomická, Katedra ekonomie nabízí anglický jazyk založený postgraduální program pro zájemce o studium vydělat Ph.D. Stupeň v Economics.The programu poskytuje vysoce kvalitní alternativu k podobnými programy jak v domácích i mezinárodních institucí.

PhD v designové studie

Izmir University of Economics
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Turecko Izmir

Přípravné studie absolvent program byl založen s cílem sjednotit všechny konstrukční disciplíny, aby tyto větší kreativitě interakcí. Program zahájil svá zařízení v letech 2006-2007 akademický rok, i když je potřeba pokročilý výzkum úroveň v designu studia oblasti. Proto je doktorský program přípravné studie bude přijímat studenty v akademickém roce 2013-2014 poprvé.

PhD v oboru Business Administration

Okan University
Kampus Denní studium Září 2020 Turecko Istanbul

Okan University Business Administration doktorát ProgramPoté, co revidovala své programy podle toho, nabízí bohatý výběr koncentrace oblastech s cílem splnit specifické profesní potřeby našich studentů. Naši členové world-class fakulty z různých prostředí zajistit rovnováhu teorie a praxe v provádění učebních osnov.

PhD v oboru vědy o materiálech a strojírenství

Abdullah Gül University
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Turecko Kayseri

Cílem našeho programu absolventa je informovat multidisciplinární výzkumnou perspektivu v oblasti vědy o materiálech a strojírenství a vzdělávat zítřejší

Phd v průmyslovém inženýrství

Abdullah Gül University
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Turecko Kayseri

Výzkum v oddělení průmyslového inženýrství na Abdullah Gul univerzity se zaměřuje na porozumění, rozvojové modely a postupy řešení.

Doktorát v oboru elektrotechniky a výpočetní techniky

Abdullah Gül University
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Turecko Kayseri

Abdullah Gül University (AGU), si klade za cíl být univerzitní výzkum orientovaný s state-of-the-art zařízení určených pro multi-disciplinární výzkum a doktorské studium.

Phd v architektuře

Izmir Institute of Technology
Kampus Denní studium Září 2020 Turecko Izmir

Oddělení architektury byla založena v roce 1995 jako součást Graduate School of Engineering a věd.