PHDSTUDIES

Doktorské studium v Brighton - Zde naleznete doktorské studium v Brighton

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Brighton je město, kde více než jedna třetina obyvatel, aby studenti v současné době zapsáni v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Existuje pět veřejných vysokých škol a univerzit, z nichž většina také mají školní areály mimo Brightonu.

Doktorské studium v Brighton - Veškeré informace o doktorském studiu v Brighton. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Brighton zde.

nalezené výsledky Filter

PhD by Research

Institute of Development Studies
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;6 roky
Angličtina
Kampus

místo ve světě pro rozvojová studia (QS World University Rankings by Subject 2020) - Institute of Development Studies (IDS) transformuje znalosti, akce a vedení potřebné pro ...

Čtěte více