PHDSTUDIES

Doktorské studium v Manchester - Zde naleznete doktorské studium v Manchester

Nejoblíbenější doktorát doktor filozofie nebo Ph.D. PhD a další studijní doktorátů připravit postgraduální student zahájit nové plány, které přidávají do společné báze znalostí oboru. Kandidáti a držitelů titulu PhD často hledají povolání jako profesorů a výzkumných pracovníků, ale mnoho také jít na různé role v dobročinné, veřejné, tak v soukromém sektoru.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Manchester je známý pro svou architekturou a má Spojené království je druhou největší městskou památkovou zónou, 5 krát větší, než samotné město. Existují pouze tři vysoké školy, ale mají celkem 73 tisíc studentů.

Doktorské studium v Manchester - Veškeré informace o doktorském studiu v Manchester. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Manchester zde.

nalezené výsledky Filter

Nownano dtc: severozápadní doktorské středisko pro výuku nanověd

NOWNano The University of Manchester and Lancaster
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Studenti NowNano DTC absolvují čtyřletý doktorský vzdělávací program. Hlavním cílem DTC je vytvořit skupinu kandidátů, kteří jsou schopni kreslit

Čtěte více